Spor Salonu Arkadaşı Aranıyor!

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Arkadaşlar merhaba,

ev arkadaşım Bursa'ya geri dönüyor. Birlikte MacFIT Trump AVM'de sabah spor yapıyorduk ve ciddi ilerleme kaydettim. Şimdi tek başıma kaldım. Bir süre tek başıma devam edeceğim ama katılmak isteyen biri olursa fena olmaz.

Sabah saat 07:30 gibi salonda olup en geç 09:30 gibi çıkmam gerekiyor. Akşam gitmek istemiyorum çünkü salon inanılmaz kalabalık oluyor, tam bir balta girmemiş orman...

Şu anda takip ettiğim program aşağıda. Dört gün gidiyorum Spora. Çarşamba günü boş.

upload_2017-9-14_22-47-25.png

upload_2017-9-14_22-47-46.png

Evet, sporseverleri bekliyoruz.

Bu programı ölçerek ve takip ederek sana özel mi yazdılar? Yoksa al ve yap mı dediler?

Arkadaşımın uyguladığı program. Ben de sonuç alıyorum ama epey vakit aldı.

Benim önerim YÜZME'dir.
Tabiiki İstanbul gibi bir yerde uygun yüzme havuzu varsa :LOL:
Oraya gidenler çoğunluk olacağı için, arkadaş sorun olmaz.
Bilinçli bir eğitim dahilinde bu sporu yapabilirsen, tüm vücut kaslarını çalıştırırsın.
Üstelik te diğer sporlarda olduğu gibi terleme sorunun olmaz.
Diğer sporlarda terleyipte, duş almadan sokağa çıkmak, hoş olmaz.
Yüzme sonucunda duş için en fazla birkaç dakika kaybın olur.

Arkadaşımın uyguladığı program. Ben de sonuç alıyorum ama epey vakit aldı.
Genel olarak bu tarz programları kişiye özel ve mevcut kas kütlesini koruyarak kas üstü yağ tabakasını eritmek için yazıyoruz. Bu tarz programlar için beraber arkadaş iyi olur. Ne kadar süredir kullanıyorsun bu programı bilmiyorum ama 3 aydan uzun süreli kullanmamalısın. Deformasyon gerçekleşmesi muhtemel olabilir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı