Spor salonuna giderken yanımıza ne almalıyız?

Lukerno

Decapat
İlk defa spor salonuna gideceğim. Spor salonu için alışveriş yapacağım. Spor salonuna girişten çıkışına kadar üstümüzde bulunacak veya kullanacağımız hangi ürünleri almam gerekiyor? Görüşleriniz ve önerileriniz için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sivil git, spor ayakkabısı dahil her şeyi içerde giyin.

Çantanda:
  • İç çamaşırı
  • Spor ayakkabısı, çorap, terlik
  • Ter silmek için havlu
  • 1 litre su
  • Ağırlık eldiveni
  • Spor sonrası için büyük boy havlu ve salonda yoksa şampuan ve duş jeli
  • Havuz var ise bone ve gözlük
bulundurman yeterlidir.

Spor salonu evine yakınsa, kış ayları hariç yedek kıyafet götürmeni önermem. Benim evim 1 dakikalık mesafede o yüzden sadece belirli şeyleri götürüyorum.

1.5-2 litre su, eldiven, yedek kıyafetler yeterli olacaktır.

Havlu götürmeyi kesinlikle önermiyorum. Spor yaparken havluyu herkes aynı yere koyup bir sürü bakteriler, mantarlar taşıyor. Siz de onların koyduğu yere koyup, bakteriyi üzerinizde taşıyorsunuz. O yüzden havlu kullanımını önermiyorum. Havlu götürecekseniz, terinizi silmek için götürün sadece.

Spor salonu evine yakınsa, kış ayları hariç yedek kıyafet götürmeni önermem. Benim evim 1 dakikalık mesafede o yüzden sadece belirli şeyleri götürüyorum.

1.5-2 litre su, eldiven, yedek kıyafetler yeterli olacaktır.

Havlu götürmeyi kesinlikle önermiyorum. Spor yaparken havluyu herkes aynı yere koyup bir sürü bakteriler, mantarlar taşıyor. Siz de onların koyduğu yere koyup, bakteriyi üzerinizde taşıyorsunuz. O yüzden havlu kullanımını önermiyorum. Havlu götürecekseniz, terinizi silmek için götürün sadece.
Spor salonuyla evimin arası yürüyüşle 4 dakika. İlk paragrafta yedek kıyafet gerekli değil demişsiniz ancak ara bölümde yedek kıyafet yeterli olacaktır yazmışsınız. Bu iki cümlede ki yedek kiyafet dediğin sivil giyim mı yoksa yedek spor tişört, spor şort benzeri ürünler mi? Sizce salonda ki dus almak mı mantıklı yoksa evde mi almak daha mantıklı? Direkt evden spor kıyafetlerle çıkıp sporu yapıp direkt eve gitmek ve dus almak mi yoksa evden kıyafetlerle gel, üstünü değiştir spor yap, dus al, sivil giyin ,eve geç mi? Havlu götürmememi önerdiniz. Peki terimi silmek için ne kullanacağım?

Son düzenleme:
Spor salonuyla evimin arası yürüyüşle 4 dakika. İlk paragrafta yedek kıyafet gerekli değil demişsiniz ancak ara bölümde yedek kıyafet yeterli olacaktır yazmışsınız. Bu iki cümlede ki yedek kiyafet dediğin sivil giyim mı yoksa yedek spor tişört, spor şort benzeri ürünler mi? Sizce salonda ki dus almak mı mantıklı yoksa evde mi almak daha mantıklı? Havlu götürmememi önerdiniz. Peki terimi silmek için ne kullanacağım?
Yedek kıyafet gerekli değil dediğim kısım, eviniz benimki gibi spor salonuna birkaç dakika mesafe ise diye söylediğim kısımdı. Onun dışında öyle değilse, alta götürmeniz gereken şeyleri yazdım.

Eviniz yakında evinizde duş alın. Havlu götürün fakat sadece terinizi silmek için götürün.

Yedek kıyafetler, yaz ayında istediğiniz kıyafetler olabilir. Kış ayında, sizi üşütmeyecek ve hasta olmanızı engelleyecek kıyafetler olmalı.

Yedek kıyafet gerekli değil dediğim kısım, eviniz benimki gibi spor salonuna birkaç dakika mesafe ise diye söylediğim kısımdı. Onun dışında öyle değilse, alta götürmeniz gereken şeyleri yazdım.

Eviniz yakında evinizde duş alın. Havlu götürün fakat sadece terinizi silmek için götürün.

Yedek kıyafetler, yaz ayında istediğiniz kıyafetler olabilir. Kış ayında, sizi üşütmeyecek ve hasta olmanızı engelleyecek kıyafetler olmalı.
Hocam vallahi sağ olun. Spor salonu olsun, protein konusu, kalori konusu hakkında detaylı şekilde yardım ettiniz. Teşekkür ederim.

Spor salonunda banyo yapacak yer de mi oluyor? Hiç gitmedim daha önce.

Yeni konular

Geri
Yukarı