Spor salonuna gitmeye utanıyorum

TheKhione

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci:D
Merhaba, ben 16 yaşında 86 kiloyum. Zayıflamam gerekiyor. Bu yüzden spor salonuna gideceğim. Ama utanıyorum. Ya dalga geçerlerse? Çok utanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sakın o hatayı yapma böyle düşünme git daha 16 yaşındasız 17 18 yaşında geldiğinde o utandığın zamanları hatırlamazsın bile zaten birkaç güne utanmanda gider merak etme. Arkadaşın dediğide çok doğru

İnsanlar oraya piyasa yapmaya değil hayatlarını ve sevmediği özelliklerini değiştirmeye gidiyorlar bunda utanılacak bir şey yok.

Büyük ihtimalde ileride iyi ki gitmişim diyeceksin keşke gitseydim demekten daha iyidir

böyle bir fırsatın varken kaçırma bence utanılacak bir şey yok.

bende ilk gittiğim zamanlar utanıyordum ama kilomdan değil makinelerden flan anlamıyordum ortalıkda dolaşıyordum bazen öyle boş boş ama alıştım şimdide bırakmak istemiyorum

Merhaba, ben 16 yaşında 86 kiloyum. Zayıflamam gerekiyor. Bu yüzden spor salonuna gideceğim. Ama utanıyorum. Ya dalga geçerlerse? Çok utanıyorum.

Herkes kötü haliyle başlıyor, utanırsan böyle olmaya devam edeceksin. Spor salonuna gidilmeden de iyi olunsaydı zaten kimse gitmezdi :D. Ayrıca genel olarak hayatta başkalarının ne yaptığına çok odaklanma. Bu yaşlarda dikkat etmen normal ama ileride anlıyorsun kendine nasıl bir eziyet yaptığını.

Kardeşim 110 kiloydum. Kıçım ayaklı dolunay,göbeğim alkolik dayılar. Kollarımsa plastik malzeme gibiydi. Kardiyo yaparken,oksijen tüpüne ihtiyacım vardı. 7 ayda 41 kilo verdim. Diyetisyen ve spor ile. Utanmana gerek yok. Kimsenin de umrunda değiliz merak etme. Ama vücud yap,herkes bakıyor. Kendi seksiliğimden biliyorum 😛 Umursama,yap sporu. BASSSS!!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı