Spor yapmak çok yoruyor

Öncelikle hocam şu an kısmen ham sayılırsınız, vücudunuzun adapte olması lazım.

Yılmadan devam edin bence, yürümektense ağırlıklı olarak hafif tempolu koşmanızı öneririm.

5 kilo verdim ama herhangi bir değişiklik yok demeyin. Ödem, su toplanmaları gidiyor çünkü bazen de görmediğiniz yağlar.

Temmuz ayındayız 2 gün tatil yaparak sporunu yaparsan, okullar açılancaya kadar güzel bir ilerleme kaydedebilirsin.

Yeme içme gibi şeylerde önerim: Ne abur cubur yiyin, ne de kola için. Su için ve düzenli beslenin. Su içmeyi bile abartmayın derim.

Fazla abartmayın haftada 2 gün mesela tatil verin. Sporun yanında yeme içmeye dikkat edip abur cubur, kola gibi şeyleri azaltın veya bırakın. Su için. Ama hiçbirini abartmayın. Abartmak zarar verebilir.
Çok fazla su içmesi gerekir. Su önemli. Spor yapmayı fazla abartın lütfen. Ben her gün çok sıkı, ahiretten dönüyorum idman yaparken ve haftada 1 gün ara veriyorum sadece.

Kilo vermek kolay değil ya çalışman gerek oturduğun yerden olmaz

Programı atabilir misin ?
Dostum programı rica etsem atabilir misin karın kası programını.

Son düzenleme:
Programı atabilir misin ?

Dostum programı rica etsem atabilir misin karın kası programını.
Programla olucak iş değil. Her programı kendinize göre uygulamasınız. Onda 1 ayda karın kası çıktı diye sende de çıkacak diye bir şey yok. Çok zayıfsa karın kası çıkması normal arkadaş atsın görelim.

Peki benim ideal kilom kaç olmalıdır?

Peki yapmam gerekenleri özet geçer misin şimdiden teşekkürler.
Ayrıca ne kadar sürede tartılmalıyım?
Paraniz varsa güzel bir Fitness hocasının yardımıyla spor yap. Bu programlarla uğraşma. Sporda 2 ay içinde çok kilo verirsin. Tabii bozmazsan 2 ay yazılsan sana yeter. Hocaya ne istediğini söylersin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…