Spor yapmak çok yoruyor

Öncelikle hocam şu an kısmen ham sayılırsınız, vücudunuzun adapte olması lazım.

Yılmadan devam edin bence, yürümektense ağırlıklı olarak hafif tempolu koşmanızı öneririm.

5 kilo verdim ama herhangi bir değişiklik yok demeyin. Ödem, su toplanmaları gidiyor çünkü bazen de görmediğiniz yağlar.

Temmuz ayındayız 2 gün tatil yaparak sporunu yaparsan, okullar açılancaya kadar güzel bir ilerleme kaydedebilirsin.

Yeme içme gibi şeylerde önerim: Ne abur cubur yiyin, ne de kola için. Su için ve düzenli beslenin. Su içmeyi bile abartmayın derim.

Fazla abartmayın haftada 2 gün mesela tatil verin. Sporun yanında yeme içmeye dikkat edip abur cubur, kola gibi şeyleri azaltın veya bırakın. Su için. Ama hiçbirini abartmayın. Abartmak zarar verebilir.
Çok fazla su içmesi gerekir. Su önemli. Spor yapmayı fazla abartın lütfen. Ben her gün çok sıkı, ahiretten dönüyorum idman yaparken ve haftada 1 gün ara veriyorum sadece.

Dostlarım öncelikle selamlar 23 gündür günde 10 bin adım atıyorum ortalama bazı günler 5 bine düştüğü oldu ama olsun. 30 günde baklava dilimi uygulamasını indirdim ve göbeği erit kısmındayım. Oradaki spor hareketlerini de yapıyorum. 6-7 kilo verdim fakat artık yoruldum halim yok yürüyüş yapacak. Şu anda boyum 173, kilom 87. BMI profiline göre hafif şişmanım. Sizce bu kiloyu günde 5 bin adım atarak verebilir miyim? 2 ayım kaldı ne yapmalıyım? Şimdiden teşekkürler.
Kilo vermek kolay değil ya çalışman gerek oturduğun yerden olmaz

Programı atabilir misin ?
Benimde yoruyor. Spor yaparken gözüme ter kaçtığı için bazen gözüm kapalı yapıyorum. Kendime karın kası programı oluşturdum 1 hafta geçti karın kasım çıktı. İstersen atarım. Cehennemin 4. Katından bu programı çıkarıp dünyaya program adıyla getirdim. İnanılmaz yoruyor. Gözüme ter yapıyor. Ama idmanın akıcılığının bozulmaması için gözüm kapalı devam ediyorum. Bacağındaki kıllar neyse neyse. Karın idmanı yapıyorum. 30 günde baklava şeyinden daha yararlı bu arada. 1 haftada baklava yaptım. Çok fazla yok ama göbeğim tamamen eridi ve biraz karın kasım çıktı. İstersen sana atarım zaten forumda 2 kişi ki 3 kişimi ne benden istedi. 1 dakkada kopyalayıp atarım ;) yaşım 14.

Aldığın kalori verdiğin kaloriden daha yüksekse sen kilo alırsın. Olay bu. Buna göre haraket etmen lazım ;)

Aldığın kalori verdiğin kaloriden daha yüksekse sen kilo alırsın. Olay bu. Buna göre haraket etmen lazım ;)
Benimde yoruyor. Spor yaparken gözüme ter kaçtığı için bazen gözüm kapalı yapıyorum. Kendime karın kası programı oluşturdum 1 hafta geçti karın kasım çıktı. İstersen atarım. Cehennemin 4. Katından bu programı çıkarıp dünyaya program adıyla getirdim. İnanılmaz yoruyor. Gözüme ter yapıyor. Ama idmanın akıcılığının bozulmaması için gözüm kapalı devam ediyorum. Bacağındaki kıllar neyse neyse. Karın idmanı yapıyorum. 30 günde baklava şeyinden daha yararlı bu arada. 1 haftada baklava yaptım. Çok fazla yok ama göbeğim tamamen eridi ve biraz karın kasım çıktı. İstersen sana atarım zaten forumda 2 kişi ki 3 kişimi ne benden istedi. 1 dakkada kopyalayıp atarım ;) yaşım 14.

Dostum programı rica etsem atabilir misin karın kası programını.

Son düzenleme:
Programı atabilir misin ?

Dostum programı rica etsem atabilir misin karın kası programını.
Programla olucak iş değil. Her programı kendinize göre uygulamasınız. Onda 1 ayda karın kası çıktı diye sende de çıkacak diye bir şey yok. Çok zayıfsa karın kası çıkması normal arkadaş atsın görelim.

Peki yapmam gerekenleri özet geçer misin şimdiden teşekkürler.
Ayrıca ne kadar sürede tartılmalıyım?
Paraniz varsa güzel bir Fitness hocasının yardımıyla spor yap. Bu programlarla uğraşma. Sporda 2 ay içinde çok kilo verirsin. Tabii bozmazsan 2 ay yazılsan sana yeter. Hocaya ne istediğini söylersin.

Yeni konular

Geri
Yukarı