Spor yaptıktan sonra yemek yiyip havuza girilir mi?

masad34

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar fitnessa gideceğim. Spordan sonra hızlıca proteinli şeyler yedikten sonra havuza girebilir miyim? Yoksa önce havuza girip mi spor yapmalı ya da spor yapıp havuza girip mi protein yemeli? Ya da hiç havuza mı girmeyeyim. Şimdiden teşekkürler.

Kanka yarışmaya katılacaksan öyle yap ama sporda böyle şeylere takılınca soğuyorsun bir süre sonra bence bir sorun olacağını zannetmiyorum.

Hocam 1 saat spor yapacağım havuza ne kadar süre gireyim. Bir de 30 dakika içinde protein almanız gerekiyor diyorlar 1-2 saat sonra da alsam sorun olur mu?

Ne bulursan ye sadece protein yeme falan yapma yani bugün 100 gr protein alacaktım 90 Gr'da takılı kaldım yemem lazım deme. Sağlıklı beslen düzgün spor yap zaten zamanla gelişiyorsun. Havuzu bence kardiyo günlerinde girsen daha iyi olur ama mesela bacak yaptın onun akşamı gir gibisinden.

Kanka yarışmaya katılacaksan öyle yap ama sporda böyle şeylere takılınca soğuyorsun bir süre sonra bence bir sorun olacağını zannetmiyorum.

Ne bulursan ye sadece protein yeme falan yapma yani bugün 100 gr protein alacaktım 90 Gr'da takılı kaldım yemem lazım deme. Sağlıklı beslen düzgün spor yap zaten zamanla gelişiyorsun. Havuzu bence kardiyo günlerinde girsen daha iyi olur ama mesela bacak yaptın onun akşamı gir gibisinden.

Hocam bugün kol omuz yapacağım. Sadece bugünlük girsem sorun olmaz sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı