Spora başlayacak birine tavsiyeleriniz nelerdir?

Öncelikle sınavına odaklan sporı zaten bir kere oturttunmu devamı gelir yine de istediğini sorabilirsin tabii ki başlangıç videosu olarak Serdar aktolganın videosu var kıyafet olarak kendini rahat hissettiğin bir tshirt ve şort tercih edebilirsin sormak istediğin başka bir şey varsa sorabilirsin.
Hocam konudaki önerilerin hiçbirini anlamadım. 1 dambıl bile kaldırmamış adamım. Vazgeçtim zaten.

Hocam konudaki önerilerin hiçbirini anlamadım. 1 dambıl bile kaldırmamış adamım. Vazgeçtim zaten.

Hocam zaten sizin yapmanız gereken burada cevap aramak değil çünkü kimse sizi görmüyor ve birebir danışamıyor yapmanız gereken spor salonun hocasıyla konuşup ortak plan yapmanız eğer şanlıysanız hoca sizinle çok ilgilenir ama değilseniz hoca ilgilenmez bunun dışında maddi durumunuz el verirse ilk başla bir pt ile çalışabilir vazgeçmeyin spor güzeldir yaptığınız işin karşılığın almak çok mutlu eder siz yine de bu formda hangi şeyleri anlamadınız ya da sormak istedikleriniz bana sorabilirsiniz.

Hocam zaten sizin yapmanız gereken burada cevap aramak değil çünkü kimse sizi görmüyor ve birebir danışamıyor yapmanız gereken spor salonun hocasıyla konuşup ortak plan yapmanız eğer şanlıysanız hoca sizinle çok ilgilenir ama değilseniz hoca ilgilenmez bunun dışında maddi durumunuz el verirse ilk başla bir pt ile çalışabilir vazgeçmeyin spor güzeldir yaptığınız işin karşılığın almak çok mutlu eder siz yine de bu formda hangi şeyleri anlamadınız ya da sormak istedikleriniz bana sorabilirsiniz.

Hocam bizim söylediklerimizle ptnin veya spor hocasının söyleyecekleride aynı zaten :)

Kilo verme/kilo alma gibi dönemler belli bir zaman aralığında hızlı olurken belli bir zaman aralığında yavaslayabilirler (dış etmenler sebebiyle de olabilir) bu yüzden sabırlı olmak gerekir.

Hareket formlarını oturtmadan ağır idmanlara yapmaktan kaçınılmalı.

Her idmanda PR alınmamalı.

Kilo verme/kilo alma gibi dönemler belli bir zaman aralığında hızlı olurken belli bir zaman aralığında yavaslayabilirler (dış etmenler sebebiyle de olabilir) bu yüzden sabırlı olmak gerekir.

Hareket formlarını oturtmadan ağır idmanlara yapmaktan kaçınılmalı.

Her idmanda pr alınmamalı.

Hocam adam daha dambılın D'sini bilmiyor size prdan bahsediyorsunuz arkadaşın gözünü korkutmayın başta yapması gereken tek şey 1 ay boyunca 3x15 fullbody program her bölge 2 hareketden.

Yeni konular

Geri
Yukarı