Spora yeni başlangıç için tavsiye

ASLAN61

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, buraya gelmenin sebebi buranın ortamı ve samimiyetine inanmam.
Boy 1.82
Kilo 105.
Yaş 15 kendime 45 kg bir dambil seti sipariş ettim 7.5 X2.
5 X 2
2.5 X 6 dambillar bir de bir sopası var :d
Çok kararlıyım spor geçmişim yok Shaco oynuyorum :d sizce nasıl başlamalıyım 5kg 10kg dambil başı yeterli mi ya da fazla mı?
Ve bari ne zaman kullanayım 2 tarafada 3 ağırlık takılıyor yardımcı olursanız çok sevinirim.

Merhaba arkadaşlar, buraya gelmenin sebebi buranın ortamı ve samimiyetine inanmam.
Boy 1.82
Kilo 105.
5 X 2
Çok kararlıyım spor geçmişim yok Shaco oynuyorum :d sizce nasıl başlamalıyım 5kg 10kg dambil başı yeterli mi ya da fazla mı?
Ve bari ne zaman kullanayım 2 tarafada 3 ağırlık takılıyor yardımcı olursanız çok sevinirim.
Bence kardiyo ağırlıklı spor yapmalısın o kiloyla kol kası yapsan ne işine yarayacak? Eğer gidebiliyorsan bir spor salonuna gidip p.t ile çalışmalısın. Tabi beslenme de aşırı önemli bir diyetisyenle görüşmeni tavsiye ederim. Bir de buradan çok fazla yardım alamazsın, evde kafana göre dumbbell ile hareket yapmanın da sana katkısı olacağını sanmıyorum.

Keşke kafana göre ağırlık alacağına spor salonuna kayıt olsaydın. Şu an spor hocalarından program alman en iyisi olacaktır.

Okul zamanı zamanım olamıyor o yüzden tercih edemedim uzun süreli yapmak istiyorum amacım sadece ter atmak ve düzenli beslenmek yorumun için teşekkürler.

Dostum gelişim için yasuo komboları yapman lazım ve bol bol garen oyna. Garen oynarken herzaman dikine gitmen vücudun için daha anabolik olacaktır.

Isınmadan sakın antrenman yapma. Seni denetleyecek "karşim o harakat yanlış yauw" adamları olmadığı için sakatlanmaya müsait pozisyonlara gireceğini düşünüyorum.

Youtube üzerinden Fullbody antrenmanlar izleyerek yapabileceğin hareketleri seç.

Evde dumbell ile kol, omuz hatta bacak bile çalışırsın ama göğüs ve sırtta zorlanabilirsin.

Kilonu boyun bile kurtarmaz. Telefondan kalori takibi yapabileceğin bir program indirerek kalori açığı vermen gerekiyor.

Klips kullanmayı unutma.

Evde biraz takılınca direkt bir salona yazıl.

Boy 1.82
Kilo 105.
5 X 2

Güncel kilo 101. 2 diyet ve Full body şimdilik 5 kilo yapiyorum.

Sadece dambıl ile bir şey yapamazsınız. Spor salonuna kayıt olmanız çok daha iyi olur. Kilonuzu verin ilk önce, ondan sonra kas yapın.

Geri
Yukarı