Sporda benim hakkımda dalga geçtiler

Uzun bir süre oldu spora başlayalı, gelişimimden de memnunum ama bugün etütte hocam derste "kızları etkilemek için aylardır spor yapıyorsun ama işe yaramıyor." dedi ve ben de dalga geçtim, güldük. Sonrasında bir arkadaşım diğer arkadaşlara falan anlattı olayı ben yokken, onlar da gülmüşler falan. Gülmeleri falan hiç umurumda değil ama gelişemedim mi acaba, dışarıdan itici mi görünüyorum? Nasıl anlarım bu durumları? Oysa iyi geliştiğimi düşünüyorum. Acaba millet bu sürede devasa mı olmam gerektiğini düşünüyor?
Bir dakika.
Spora başladığınız yer fitness salonu mu?
2.si ise ne münasebet?
3. ise sana ne oluyor diyemediniz mi?
4.-Fazla samimi olmayın böyle kalitenin düşük olduğu yerlerde
5-İtici olduğun için değil senden artık rahatsız olduğu için 256 megabayt aklıyla üstünlük taslama amacıyla 'aşagılayıcı' ifadede bulunmuş.
256 megabayt aklı olan tipleri ciddiye bile almayın hocam,burada okursan ben sinir oldum

Ayrıca şikayet edin.Kendinizi ezdirmeyin.

Uzun bir süre oldu spora başlayalı, gelişimimden de memnunum ama bugün etütte hocam derste "kızları etkilemek için aylardır spor yapıyorsun ama işe yaramıyor." dedi ve ben de dalga geçtim, güldük. Sonrasında bir arkadaşım diğer arkadaşlara falan anlattı olayı ben yokken, onlar da gülmüşler falan. Gülmeleri falan hiç umurumda değil ama gelişemedim mi acaba, dışarıdan itici mi görünüyorum? Nasıl anlarım bu durumları? Oysa iyi geliştiğimi düşünüyorum. Acaba millet bu sürede devasa mı olmam gerektiğini düşünüyor?

Eğer düşünmeden hareket ediyorsanız, boş konuşup gereksiz itici laflar ediyorsanız, motivasyon sayfalarının yorumlarında milyonermiş gibi davranan çulsuzlardan ve kendini gangster sanan zarganalardan farkınız yoktur. Yeterince gelişmiş bile olsanız mütevazi kalın.

Bende protein etten. Kızları etkilemek için body işe yaramıyor ki hocan niye öyle dediyse.
Etüt merkezi falan demiş liseli tayfada normal bunlar. Bu arada benim mesaj ironiydi. Hamster gibi salona kapanıp indir kaldır yapmak benlik değil. Düzenli yüzüyorum bir de basketbol. Otuz olduk ama devam.
Bir dakika.
Spora başladığınız yer fitness salonu mu?
2.si ise ne münasebet?
3. ise sana ne oluyor diyemediniz mi?
4.-Fazla samimi olmayın böyle kalitenin düşük olduğu yerlerde
5-İtici olduğun için değil senden artık rahatsız olduğu için 256 megabayt aklıyla üstünlük taslama amacıyla 'aşagılayıcı' ifadede bulunmuş.
256 megabayt aklı olan tipleri ciddiye bile almayın hocam,burada okursan ben sinir oldum

Ayrıca şikayet edin.Kendinizi ezdirmeyin.
Yaş kaçtı üstat?

Sana gülen elemanlar ya dombiş ya da zargana olduğu için boş ver kankam.

Dostum sen hiç Zyzz izlemedin mi? İnsanların senin hakkında ne düşündüğünü umursama insanların senin hakkındaki fikirleri umurunda olmasın içindeki Zyzz'i çıkar. We're all gonna make it

Eleştiri iyidir ama yersiz eleştiri kıskançlık içerir.

Geri
Yukarı