Fen lisesi istediğim için dalga geçtiler

nediyosun123123

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, biliyornuzun okullar başladı hoca konuşma yaparken hangi lise istediklerini sormuştu bazıları fen dedi bazıları bilmiyorum dedi ve benim matematikle Türkçem biraz kötü hoca da bilmiyorum diyenlere konuşma yapıyordu. Ben de küçükken hep fen lisesi istemişimdir fen lisesi istiyorum demiştim sınıftakiler güldü. Teneffüs oldu herkes sen astronot mu olacaksın diye benimle dalga geçti, fen lisesi istediğim için dalga konusu oldum. Bir insan fen lisesi isteyemez mi arkadaşlar?

Merhaba arkadaşlar, biliyornuzun okullar başladı hoca konuşma yaparken hangi lise istediklerini sormuştu bazıları fen dedi bazıları bilmiyorum dedi ve benim matematikle Türkçem biraz kötü hoca da bilmiyorum diyenlere konuşma yapıyordu. Ben de küçükken hep fen lisesi istemişimdir fen lisesi istiyorum demiştim sınıftakiler güldü. Teneffüs oldu herkes sen astronot mu olacaksın diye benimle dalga geçti, fen lisesi istediğim için dalga konusu oldum. Bir insan fen lisesi isteyemez mi arkadaşlar?

Takmayın kafanıza asla hocam. Milletin dediği sizi ilgilendirmez, çok da umrumdaydınız mantığıyla yürüyüp derslerinize asılın lütfen. Kaçıncı sınıfsınız?

Hocam, geçebilirler. Hayatınızın her anında illa ki dalga geçen tipler olacaktır, bundan kaçış yok. Tek yapmanız gereken kafaya takmamanız olacaktır. Mesela sen astronot mu olacaksın demişler sizde evet deseydiniz.

Hocam, geçebilirler. Hayatınızın her anında illaki dalga geçen tipler olacaktır, bundan kaçış yok. Tek yapmanız gereken kafaya takmamanız olacaktır. Mesela sen astronot mu olacaksın demişler sizde evet deseydiniz.

Astronot olmak istemiyorum değil uzaya cok meraklıyım hatta astronot bile olacağım demiştim.

Geri
Yukarı