Spotify alternatifi bilgisayar için program önerisi

Nextdns kullanırsanız reklamsız deneyim elde edebilirsiniz. Şahsen ben öyle kullanıyorum.
Alternatif uygulama olarak da -uygulama demek doğru olmaz ama- herhangi bir Chromium tabanlı tarayıcı + uBlock Origin + yt Music uygulaması kullanabilirsiniz.

Hocam bu nextdns`i nasıl kullanacağımı anlayamadım da anlatabilir misiniz?

Hocam bu nextdns`i nasıl kullanacağımı anlayamadım da anlatabilir misiniz?
nextdns.io sitesinden hesap açıyorsunuz, listeler/filtreler gibi bir kısım var oradan AdGuard, EasyList gibi listeleri ekliyorsunuz. Sonra ana sayfa yazan yerin altında da kurulum kısmı var, oradan uygulama indirip üyelik ID'nizi giriyorsunuz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Nextdns. IO sitesinden hesap açıyorsunuz, listeler/filtreler gibi bir kısım var oradan AdGuard, easylist gibi listeleri ekliyorsunuz. Sonra ana sayfa yazan yerin altında da kurulum kısmı var, oradan uygulama indirip üyelik ID'nizi giriyorsunuz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam kusura bakmayın fazla soru sordum fakat neredeyse tüm reklam engelleyicileri ekledim fakat hala reklam çıkıyor siz nasıl düzelttiniz bunu?

Geri
Yukarı