Spotify Arayüz Sorunu

Perceival

Megapat
Arkadaşlar bugün Spotfiy'da yeni bir hesap açtım ve bilgisayarda giriş yapılmış hesabımdan çıkıp yeni hesaba girdim fakat arayüz çok değişmişti, eski hesapta arayüz öyle değildi bunun sebebi nedir? İlki eski hesabım ikincisi yeni hesabım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    417,6 KB · Görüntüleme: 64
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    195,8 KB · Görüntüleme: 65
Uygulamanız güncel mi? x32 bir sistem kullanıyorsanız güncellemesi daha geç gelebilir. Ayrıca Spotify uygulamasının arayüzleri ile alakalı problem de çıkıyor. AMD ekran kartı kullanıcıları Ubuntu'da yeşil çizgiler olduğunu bilir ve çözümü, her başınıza geldiğinde yeniden yapmak :(

Çözüm: Green messy glitch on the app

Hesap Premium olmadığı için olabilir.
2 Hesapta Premium değil.

Uygulamanız güncel mi? x32 bir sistem kullanıyorsanız güncellemesi daha geç gelebilir. Ayrıca Spotify uygulamasının arayüzleri ile alakalı problem de çıkıyor. AMD ekran kartı kullanıcıları Ubuntu'da yeşil çizgiler olduğunu bilir ve çözümü her başınıza geldiğinde yeniden yapmak :(
Evet uygulama güncel. Sistem 64 bit. Hesap değiştirince arayüz değişiyor. Eski hesapta çalma listesindeyken CTRL+A kısayoluyla bütün müzikleri seçebiliyorken yeni hesapta olmuyor.

2 Hesapta Premium değil.

Evet uygulama güncel. Sistem 64 bit. Hesap değiştirince arayüz değişiyor. Eski hesapta çalma listesindeyken CTRL+A kısayoluyla bütün müzikleri seçebiliyorken yeni hesapta olmuyor.
Ctrl+P ile yeniden atama şansınız varsa deniyebilirsiniz. Silip yeniden kurmak dışında bir çözüm bulamıyorum malesef.

Başka kısayollar için: Klavye kısayolları - Spotify

Geri
Yukarı