Spotify arkadaş ekleme nasıl yapılır?

ByBerlin

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar uzun süredir Spotify'ın masaüstü versiyonunu kullanmıyordum ve güncellemiyordum.
Bugün indirdim ve arkadaş tablosu olduğunu gördüm.

1613923648670.png

Daha önceden bu özellik vardı belki de ama görüntü çözünürlüğüm yüksek oluğu için sığmıyordu belki de.
Şimi sorayım.
Bu özellik yeni mi geldi yoksa ben görüntü çözünürlüğümü düşürdüğüm için mi sağdaki tablo çıktı?

Bu özelliği nasıl kullanabilirim ve kimlerin aktivitelerini görebilirim? (az önce ikisinin de son aktif olma saatleri gözüküyordu ağda ama şu an o yazı yok nedense)
----
Eğer bu özellik hakkında bildiğiniz bilgiler varsa ve paylaşırsanız sevinirim.

En az 6 aydır var. Daha öncesini bilmiyorum.

O ekranda çıkan kişiler, sizin takip ettiğiniz kişiler oluyor. En son ne dinlediklerini veya şu an bir şey dinliyorlarsa o anda dinlediklerini ve ne kadar zaman önce dinlediklerini görebiliyorsunuz. Çok da üzerine konuşulacak bir şey yok gibi açıkçası.

O ekranda çıkan kişiler, sizin takip ettiğiniz kişiler oluyor. En son ne dinlediklerini veya şu an bir şey dinliyorlarsa o anda dinlediklerini ve ne kadar zaman önce dinlediklerini görebiliyorsunuz. Çok da üzerine konuşulacak bir şey yok gibi açıkçası.
teşekkürler.
b

bu özellik telefonlarda da var mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı