Spotify Arkaplanda Ses Ayarı Tuşları

mert99x

Hectopat
Arkadaşlar ben genelde ses kasma odaklı olmayan oyunlarda Spotify'dan müzik dinleyerek oyunu oynuyorum. Ancak Alt Tab yapıp müzik geçme, sesini kısma çok uğraştırıcı oluyor. Öğrendiğime göre Spotify bunun için kısayol tuşları atamış ancak oyunda iken çalışmıyor. Ses açma kapama ile halledebilirsin dediler. Fn+F bazlı tüm tuşları denememe rağmen ses kısma gerçekleşmedi. Nasıl halledebilirim yardımcı olur musunuz lütfen?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben fareye oynatma/durdurma ve sonraki parça/önceki parça gibi komutlar atadım. Herhangi birine tıkladığın zaman sol üst köşede hangi şarkının çaldığı ve ses ayarı gözüküyor. Ondan sonra fare ile sesini kısıp arttırabiliyorum. Resimde ki gibi.

Dosya Ekleri

• sddsd.png
    sddsd.png
    14,5 KB · Görüntüleme: 891
Ben fareye oynatma/durdurma ve sonraki parça/önceki parça gibi komutlar atadım. Herhangi birine tıkladığın zaman sol üst köşede hangi şarkının çaldığı ve ses ayarı gözüküyor. Ondan sonra fare ile sesini kısıp arttırabiliyorum. Resimde ki gibi.
Oyunu tam ekrana aldığımız zaman bu bazen gözükmüyor fakat tam ekran pencereli moduna aldığımız zaman gözüküyor bende böyle işlem yapıyorum.

Nerden atıyoruz hocam? Bende böyle olsun istiyorum. Steelseries kullanıyorum mouse olarak.

Knk bende o resimdeki şey çıkmıyor yani müzik değiştirdiğimde o gözükmüyor acaba neden

Yeni konular

Geri
Yukarı