Spotify beğendiğim şarkıların beğenileri gitmiş

körbiginar

Kilopat
Makaleler
14
Yer
Dreamland
Daha fazla  
Merhaba, bugün Spotify'dan şarkı dinlerken gözüme bu takıldı. Şarkı playlistimden bakınca beğenilmiş olarak gözüküyordu ama sanatçının sayfasından bakınca beğenilmemiş olarak gözüküyordu. Sadece neden olduğunu merak ettiğim için soruyorum. Siz de böyle bir durum yaşadınız mı?
Örnek:

1641755126624.png

1641755153884.png

Şarkılar bazen birden fazla kez tanımlanıyor. Örneğin Single olarak çıkartılan parçayı albüm veya e. P. İçerisinde de paylaşabiliyorlar. Sizin beğendiğinizle şarkıcı anasayfasındaki farklı olabilir.

Ama benim anlamadığım direkt playlistten çalarken bile bazen soldaki beğeni butonunun hala aktif olması.

Merhaba, bugün Spotify'dan şarkı dinlerken gözüme bu takıldı. Şarkı playlistimden bakınca beğenilmiş olarak gözüküyordu ama sanatçının sayfasından bakınca beğenilmemiş olarak gözüküyordu. Sadece neden olduğunu merak ettiğim için soruyorum. Siz de böyle bir durum yaşadınız mı?
Örnek:

Eki Görüntüle 1265922

Eki Görüntüle 1265923
Aynı sorunu ben de yaşıyorum. Bugün daha önce beğendiğim birçok şarkıyı kontrol ettim, arama kısmına şarkının adını yazdığımda beğendiğim halde beğenmemişim gibi gözüküyor. Sizin sorununuz düzeldi mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorunu ben de yaşıyorum. Bugün daha önce beğendiğim birçok şarkıyı kontrol ettim, arama kısmına şarkının adını yazdığımda beğendiğim halde beğenmemişim gibi gözüküyor. Sizin sorununuz düzeldi mi?
Benimki de bir süre düzeldikten sonra yine oldu. Çözümü nedir bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı