Çözüldü Spotify blend yapılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

KBDALES

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Spotify blend yapamıyorum. Blend nasıl yapılır?
Arama kısmına blend yaz ilk çıkan şeye tıkla oradan kişi davet et diyorlar.
Arama kısmına blend yazıyorum alakam olmayan bts ve ben çıkıyorum bize %60uyumlu diyorlar ya ben korece şarkı dinlemiyorum ki. Maalesef asla blend kısmı gelmiyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220601-014144_Spotify.jpg
    Screenshot_20220601-014144_Spotify.jpg
    66,8 KB · Görüntüleme: 211
Çözüm
Uygulamaya giriyoruz, ara kısımına tıklıyoruz, orada senin için hazırlandı kısmı var oraya tıklıyoruz, girdiğimiz yerde Blend oluşturma kısmı var oradan oluşturuyoruz. Üstelik daha önce oluşturduğumuz blendleride görebiliriz.
20220605_080905.jpg
20220605_080922.jpg
Arkadaşın dediği gibi uygulamanızın gincel olması lazım. Güncelledikten sonra arama kısmına gelip Blend yazıyoruz ve ilk çıkan sonuca dokunuyoruz. Orada olan Davet Et seçeneği ile Blend oluşturmak istediğin kişiye gönderiyorsun.

Arkadaşın dediği gibi uygulamanızın gincel olması lazım. Güncelledikten sonra arama kısmına gelip blend yazıyoruz ve ilk çıkan sonuca dokunuyoruz. Orada olan davet et seçeneği ile blend oluşturmak istediğin kişiye gönderiyorsun.

Silip tekrar yükledim güncel ve Premium hesap.
Biri beni blend davet ettiğinde gidebiliyorum ama başkalarını davet edemiyorum çünkü çıkmıyor.
Spotify'ın eski sürümünü mü kullanıyorsun?
Son sürüm+Premium.

Uygulamaya giriyoruz, ara kısımına tıklıyoruz, orada senin için hazırlandı kısmı var oraya tıklıyoruz, girdiğimiz yerde Blend oluşturma kısmı var oradan oluşturuyoruz. Üstelik daha önce oluşturduğumuz blendleride görebiliriz.
20220605_080905.jpg
20220605_080922.jpg

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı