Spotify çalma listemde olmayan şarkıyı açıyor

Bende bu olay aylar oncesinde karsima cikmisti. 2-3 hafta icerisinde gelen bir guncelleme ile toparladi kendi kendine sonrasinda. Ara ara deneyebilirsin fazla sorunlu calisan bir app yapmislar cunku. :)

Bende de aynı sorun var şu an. Çözebildiniz mi? Bana da yardımcı olursanız sevinirim.

Aynı sorun bende de vardı, şu şekilde çözdüm; büyük ihtimalle sevdiğiniz bir play listi sıraya ekle seçeneğine tıklamışsınız zamanında ki ben böyle bir şey yaptıktan sonra bu sorunla karşılaştım.

Öncelikle istediğiniz çalma listesinden bir şarkı açın, çalan şarkının üstüne tıklayın, ekranda sadece o şarkı bulunsun. Sağ alt tarafta 3 çizgi olan bir şekil var oraya tıklayın, orada zaten dinlediğiniz şarkıdan sonra çalacak şarkıların listesi çıkıyor. Liste çalma listenizde olmayan şarkılarla doluysa listeyi temizle diye bir seçenek çıkması gerek, ona bastığınızda tüm sorun çözülür.

Aynı sorun bende de vardı, şu şekilde çözdüm; büyük ihtimalle sevdiğiniz bir play listi sıraya ekle seçeneğine tıklamışsınız zamanında ki ben böyle bir şey yaptıktan sonra bu sorunla karşılaştım.

Öncelikle istediğiniz çalma listesinden bir şarkı açın, çalan şarkının üstüne tıklayın, ekranda sadece o şarkı bulunsun. Sağ alt tarafta 3 çizgi olan bir şekil var oraya tıklayın, orada zaten dinlediğiniz şarkıdan sonra çalacak şarkıların listesi çıkıyor. Liste çalma listenizde olmayan şarkılarla doluysa listeyi temizle diye bir seçenek çıkması gerek, ona bastığınızda tüm sorun çözülür.

Çok teşekkür ederim.

Çalma listeme gidip karışık çal yap dedim ama bu Spotify çalma listemde olmayan şarkıları çalıyor. Mobil Spotify'dan bahsediyorum. Çalma listemde sadece sevdiğim şarkılar var ama bu Spotify bir iki şarkı sonra gidip çalma listemde olmayan şarkıyı çalıyor ve aşırı sinir bozucu bir durum. Bunu nasıl düzeltirim?
sorunu çözdüm şurayı aç sonra listeyi temizle de kafa rahatke 👍
1635443294439.png

sen kralsın.

Bende de aynı sorun oluşmuştu az önce çözdüm. Bir şarkı çalarken görebilirsiniz mobilde ve PC'de de sağ alt köşede bulunuyor üç çizgi şeklinde duran bir şey. Sıraya ekle seçeneği. Ona basınız ve karşınızdaki listeyi temizleyiniz. Ben onu yaptıktan sonra düzeldi.

Bende de aynı sorun var şu an. Çözebildiniz mi? Bana da yardımcı olursanız sevinirim.

Aynı sorunu bende yaşadım sonradan fark ettim atladıktan sonra rastgele çalan şarkılar aslında önceden sıraya eklediğiniz şarkılar hepsini atlayarak sıranın bitmesini sağlayın baktım kimse yazmamış sorununuzun sebebi bu olabilir.

Şuan aynı sorunu bende yaşıyorum ve hiç bir şekilde burada yazılanları bile okudum yaptım banamısın demiyor. Ne yapmam lazım hiç bir fikrim de yok bilgisayarda böyle bir sorun yok.

Direkt çalma listeme gidip karışık çal yaptım sadece çalma listemdeki şarkıları dinlemek için. İlk şarkı bittiğinde çalma listemdeki rastgele başka şarkıyı çalması gerekirken, en alakasız, çalma listemde dahi olmayan bir şarkıyı açıyor.

Eğer hala sorununuz devam ediyorsa Spotify'ın ses kısma kısmının sol tarafında bulunan 3 çizgili butona tıklayıp sırayı temizle demeniz yeterli olacaktır.
Direkt çalma listeme gidip karışık çal yaptım sadece çalma listemdeki şarkıları dinlemek için. İlk şarkı bittiğinde çalma listemdeki rastgele başka şarkıyı çalması gerekirken, en alakasız, çalma listemde dahi olmayan bir şarkıyı açıyor.
Eğer hala sorununuz devam ediyorsa Spotify'ın ses kısma kısmının sol tarafında bulunan 3 çizgili butona tıklayıp sırayı temizle demeniz yeterli olacaktır.

Geri
Yukarı