Spotify çıkış cihazı değiştirilemiyor

Ssavasman

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD-RYZEN 5 5600 - MSI VENTUS X2 RTX4070 - 16GB RAM - MSI B450-A PRO MAX - MSI G272QPF MONİTÖR
Merhaba. Spotify'dan örneğin kulaklıkla şarkı dinlerken Windows'tan ses çıkışını hoparlöre çekince "bu medya cihazınızda oynatılamıyor" diye bir hata veriyor ve hiçbir şarkı çalmamaya başlıyor. Bu durum tam tersi içinde geçerli. Spotify'ı kapatıp açmadan düzelmiyor. Acaba bu sorunu yaşayan ve çözen var mı?

Merhaba. Spotify'dan örneğin kulaklıkla şarkı dinlerken Windows'tan ses çıkışını hoparlöre çekince "bu medya cihazınızda oynatılamıyor" diye bir hata veriyor ve hiçbir şarkı çalmamaya başlıyor. Bu durum tam tersi içinde geçerli. Spotify'ı kapatıp açmadan düzelmiyor. Acaba bu sorunu yaşayan ve çözen var mı?

Ses ayarları > uygulama birimi ve cihaz tercihleri kısmından Spotify ve Windows'u ayrı ayrı yerler seçmeyi denedin mi?

Ses ayarları > uygulama birimi ve cihaz tercihleri kısmından Spotify ve Windows'u ayrı ayrı yerler seçmeyi denedin mi?

Denemedim akşam eve geçince deneyip geri dönerim hocam.

Dediğiniz ayarı bulamadım yardımcı olabilir misiniz ? Windows 11 kullanıyorum

Son düzenleme:
Denemedim akşam eve geçince deneyip geri dönerim hocam.

Dediğiniz ayarı bulamadım yardımcı olabilir misiniz ? Windows 11 kullanıyorum
Görev çubuğundaki ses iconuna sağ tıkla "ses ayarlarını aç" dedikten sonra

Dosya Ekleri

• 2312323.png
    2312323.png
    301,9 KB · Görüntüleme: 4
  • 3242423.png
    3242423.png
    56,4 KB · Görüntüleme: 12

Yeni konular

Geri
Yukarı