Spotify düzgün çalışmıyor

H2onyaa

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar Spotify da sorun yaşıyorum.
Uygulama takılıyor şarkılar yüklenmiyor uygulama bazen sisteminiz yetersiz diye uyarı veriyor yardımcı olabilecek var mı?

RAM'dan kaynaklı olabilir, belleğiniz kaldırmıyordur. Eğer web üzerinden dinliyorsan ve fazlasıyla sekme açıksa onları kapat. Eğer uygulama olarak kullanıyorsan (bilgisayar olarak) Spotify'ı görev yöneticisinden kapat, baştan başlat. Eğer bunlarla alakası yoksa, internet bağlantınız zayıf olabilir.

RAM'dan kaynaklı olabilir, belleğiniz kaldırmıyordur. Eğer web üzerinden dinliyorsan ve fazlasıyla sekme açıksa onları kapat. Eğer uygulama olarak kullanıyorsan (bilgisayar olarak) Spotify'ı Görev Yöneticisi'nden kapat, baştan başlat. Eğer bunlarla alakası yoksa, internet bağlantınız zayıf olabilir.

RAM'ım 16 GB internetim TurkNet 1000'lik paket önceden bir sorun yoktu 2 gündür böyle.

Eğer yeterli bellek kaynağı yok gibi bir uyarı alıyorsanız, bu durum direkt olarak RAM üzerinden kaynaklanıyordur. CPU ve ekran kartının Spotify çalıştıramama gibi bir durumu olamaz. Eğer atom işlemci falan değilse.

RAM'ım 16 GB internetim TurkNet 1000'lik paket önceden bir sorun yoktu 2 gündür böyle.

Sistem.
i5 12400F.
2070s.
H610M anakart.

Eğer yeterli bellek kaynağı yok gibi bir uyarı alıyorsanız, bu durum direkt olarak RAM üzerinden kaynaklanıyordur. CPU ve ekran kartının Spotify çalıştıramama gibi bir durumu olamaz. Eğer atom işlemci falan değilse.

Sisteminiz güncel değil hatası aldım.

Böyle kalıyor.

Ekran görüntüsü 2023-11-09 212916.png

Denedim olmuyor.
Uygulamayı kaldırdığınızda arkada herhangi bir dosya bırakmadığından emin olun, belki onunla da alakalı bir şey olabilir. Şuan ben de anlamadım, çok değişik geldi - tüm mesajları okudum -.
Bir yöntem buldum, şunu bir deneyebilir misiniz?

Windows Başlangıç (Start) > Ayarlar > Uygulamalar > Spotify'ı seç. Gelişmiş seçenekler seçeneğine tıkla ve "Onar" seçeneğini seç. Veriler kaybolmayacaktır onarma yapınca.

Eğer uygulama başta kendiliğinden yüklü ise, Microsoft Store'den sil kaldır.
Uygulamayı bir de "Denetim Masası"ndan silip bakmanı öneririm. Sistemlerinin güncel olmasına ve bilgisayarının kaldıramayacak kadar çok fazla uygulama açık olmamasına dikkat et.

Geri
Yukarı