Spotify Güncellemeden sonra premium olmadan tek şarkı açmıyor

MertAkyz

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar. Spotify durmadan hata verip donduğu için silip tekrar yüklemiştim. Tabii benim haberimin olmadığı bir güncellemeyi de indirmiş oldum böylece. Eskiden arama yerinde bir şarkı arayıp bulduktan sonra tıkladığımda direkt çalardı. Şimdi o şarkının bulunduğu albümü karışık çal seçeneği var sadece. Acaba benim mi aptallığım yoksa artık tek tek çalmak için Premium mu gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet premium alman gerekiyor. Çok garip bana da aynısı olmuştu. Telefona ilk yüklediğimde sadece e-mail girerek istediğin şarkıyı dinleyebiliyordun. Hata sanmıştım ama deneme süresi gibi bir şey o. 10-15 gün sonra düzeldi zaten. Senin dediğin gibi karışık çal ile oynatabiliyorsun sadece.

Evet premium alman gerekiyor. Çok garip bana da aynısı olmuştu. Telefona ilk yüklediğimde sadece e-mail girerek istediğin şarkıyı dinleyebiliyordun. Hata sanmıştım ama deneme süresi gibi bir şey o. 10-15 gün sonra düzeldi zaten. Senin dediğin gibi karışık çal ile oynatabiliyorsun sadece.
Premium almak şart oldu o zaman :D Sağol yanıtın için.

İstediğin şarkıyı direkt çalamıyorsun. Spotify'ın düzenlediği şekilde karışık çalmana izin verir ve 30 dakikada bir reklam girer araya.

Aile paketi alın 5 kişi ortak yararlanın.

Benim anlamadığım bu sadece Premium ile çalma olayı yakında mı geldi yoksa hep var mıydı? 6 aydır Free kullanıyorum, hep istediğim gibi calmıştım.
İstediğin şarkıyı direkt çalamıyorsun. Spotify'ın düzenlediği şekilde karışık çalmana izin verir ve 30 dakikada bir reklam girer araya.

Aile paketi alın 5 kişi ortak yararlanın.
Ailede kullanan bir tek ben varım. Zaten ikna da edemiyorum Spotify kullanmaya. Bu öğrenci indirimi liseleri kapsıyor mu acaba? Kapsıyorsa ondan alayım.
Alın rahat edin :)
Almayı düşünüyorum ama aylık 15₺ benim kullanım miktarım için biraz fazla. Çok nadiren dinliyorum. Ama alırız mecbur kalırsak :D

Benim anlamadığım bu sadece Premium ile çalma olayı yakında mı geldi yoksa hep var mıydı? 6 aydır Free kullanıyorum, hep istediğim gibi calmıştım.

Ailede kullanan bir tek ben varım. Zaten ikna da edemiyorum Spotify kullanmaya. Bu öğrenci indirimi liseleri kapsıyor mu acaba? Kapsıyorsa ondan alayım.

Yakında gelmedi hep vardı.

Aile olayında ise ille de aile olmasına gerek yok. (Aslında spotify aynı adreste oturanlar demekte ve farklı adreste oturduğunuz farkedilirse iptal ederim diyor) Ben ve 4 arkadaşım bir arada kullanıyoruz senelerden beri. Herhangi bir problem yaşamadık. Sen de isteyen arkadaşlarını organize et + enpara.com ile alım yaparsan %50'de indirimli kullanabiliyorsun. Senelik ödeyeceğin para kuş kadar olur.

Aile olayında ise ille de aile olmasına gerek yok. (Aslında spotify aynı adreste oturanlar demekte ve farklı adreste oturduğunuz farkedilirse iptal ederim diyor) Ben ve 4 arkadaşım bir arada kullanıyoruz senelerden beri. Herhangi bir problem yaşamadık. Sen de isteyen arkadaşlarını organize et + enpara.com ile alım yaparsan %50'de indirimli kullanabiliyorsun. Senelik ödeyeceğin para kuş kadar olur.
Garip, 6 aydır Free kullandığım halde seçebiliyordum şarkıyı. Sistemin açığını bulmuşum sanırım :D
Arkadaşlarımdan Spotify kullananı hiç görmedim. Hepsi ya telefona indiriyor ya da YouTube'dan açıyor. Hele bir üyeliğe para vermeye hiç yanaşmazlar.

Ben de ücretsiz olarak kullanıyor ve istediğim şarkıyı dinleyebiliyordum. Sadece bir reklam çıkıyordu ancak sonrasında kaldığı yerden devam ediyordu. Bir süre önce ben de bahsettiğin şekilde oldu, düzenli olarak kullanmadığım için Premium almak yerine uygulamayı kaldırdım. :D

Enpara kampanyası bitti, kullanıyordum bana bilgilendirme geldi artık otomatik fatura ödemesi veren kişilere verdiklerini söylediler indirimi, enpara kartı kullanmak yetmiyor artık 2 aydır normal çekiyor benden de...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı