Çözüldü Spotify güvenlik duvarı sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

GhostRider10

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Spotify'de sürekli ağ hatası sıkıntısı çekiyordum ve müsait olunca Spotify silip yeniden indirmeye karar verdim. İndirince güvenlik duvarı vs. dedi en son mağazadan indirdim. Şimdi gene ağ hatası diyor. Bilgisayarımda Kaspersky var virüs programı olarak ne yapacağım?

1617736454423.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Kaspersky ayarlarını kurcaladım ve en sonunda çözüldü. Yaptıklarım şunlar çözümü Kaspersky kullananlar için paylaşmak istiyorum sizde olur mu bilmiyorum ama bende böyle oldu: Ayarlara girin uygulama denetimi deyin oradan güvenilirlik grubu otomatik olarak seçildi vs. yazar. Oradan ilk olarak manuel sadece Spotify seçin gene olmadıysa güvenlik grubunu otomatik olarak seçine tıklayın. Sorunum böyle çözüldü.
Kaspersky ayarlarını kurcaladım ve en sonunda çözüldü. Yaptıklarım şunlar çözümü Kaspersky kullananlar için paylaşmak istiyorum sizde olur mu bilmiyorum ama bende böyle oldu: Ayarlara girin uygulama denetimi deyin oradan güvenilirlik grubu otomatik olarak seçildi vs. yazar. Oradan ilk olarak manuel sadece Spotify seçin gene olmadıysa güvenlik grubunu otomatik olarak seçine tıklayın. Sorunum böyle çözüldü.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı