Spotify hesabı çalınınca ne yapılmalıdır?

egebudak35

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle bu sabah bilgisayardan Spotify webi açtığım zaman oturumumun kapandığını gördüm. Daha sonra telefondan girmeye çalışınca aynı durumla karşılaştım. Bundan sonra Samsung Pass sayesinde hesabıma giriş yaptım ve hesabımın email hesabının benden habersiz değiştiğini gördüm. E-postalarımı kontrol etmek için Gmail'ime girdiğim zaman dün akşam 23.30 gibi hesabımın emaili ve parolasının değiştiğiyle alakalı iki farklı mail aldığımı gördüm. Şu an telefonumdan girebiliyorum fakat onun dışında hesaba hiçbir erişimim yok. Spotify'ya mail attım ve şu an cevap gelmesini bekliyorum. Daha önce böyle bir durum yaşamış ya da bilgisi olan varsa iki soru sormak istiyorum.

Hesabımın mail ve şifresi ile birlikte kart bilgilerimin de çalınması söz konusu mudur? Böyle bir durumda işleyiş nasıl oluyor yani ortalama ne zaman cevap gelir ya da benden ne tür bilgiler isterler hesabın iadesi için?

Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle bu sabah bilgisayardan Spotify webi açtığım zaman oturumumun kapandığını gördüm. Daha sonra telefondan girmeye çalışınca aynı durumla karşılaştım. Bundan sonra Samsung Pass sayesinde hesabıma giriş yaptım ve hesabımın email hesabının benden habersiz değiştiğini gördüm. E-postalarımı kontrol etmek için Gmail'ime girdiğim zaman dün akşam 23.30 gibi hesabımın emaili ve parolasının değiştiğiyle alakalı iki farklı mail aldığımı gördüm. Şu an telefonumdan girebiliyorum fakat onun dışında hesaba hiçbir erişimim yok. Spotify'ya mail attım ve şu an cevap gelmesini bekliyorum. Daha önce böyle bir durum yaşamış ya da bilgisi olan varsa iki soru sormak istiyorum.

Hesabımın mail ve şifresi ile birlikte kart bilgilerimin de çalınması söz konusu mudur? Böyle bir durumda işleyiş nasıl oluyor yani ortalama ne zaman cevap gelir ya da benden ne tür bilgiler isterler hesabın iadesi için?

Şimdiden teşekkür ederim.

Kartını çalamazlar sende uygulama içinden kart bilgilerini görüntüleyemezsin. Mesela Spotify hacklense bile kart bilgilerin gitmez çünkü kart bilgileri farklı bir yerde depolanıyor.

Aynı sorunu yaşamış olan arkadaşlar varsa, hesabımı geri aldım ve gayet de basit oldu geri alması.

Benim hesabımın epostası ve şifresi Cuma akşamı 23.30 gibi değiştirilmişti. Ben bunu sabah 10.30 gibi gördüm ve direkt mail attım spotify desteğe. Tam 12 saat sonra akşam 22.30da cevap geldi ve mailde kısaca eposta adresimin eski haline döndürüldüğü ve şifremi değiştirebileceğim söyleniyordu. Ben de hemen şifremi değiştirdim ve şuan sorun yok. Sadece destekten cevap gelmesini beklemek gerekiyor gerisi çok kolay.

Yeni konular

Geri
Yukarı