Instagram hesabı çalınınca ne yapılmalı?

Eşref Bey

Decapat
Makaleler
2
Daha fazla  
Herkese merhaba. Bu sabah Instagram'a girince bir post paylaştığımı gördüm. Bitcoin'ler ile alakalıydı ve sonrasında story paylaştığımı da gördüm. Yine aynı terane. Instagram'a sadece sabah ve akşam giren birisiyim. Öğle saatlerinde YouTube'da gezinirken oturum açılmadığını fark ettim. Hesapta sıra dışı şeyler olmuş. Numara doğrulama ile aldım hesabı. 20-25 dakika önce Instagram'a gireyim dedim. Girdim ama benim hesabım değil yan siyaset içeriği paylaştığım hesabım. Kendi hesabımı yazdım ve giriş yapa tıkladım. Bir sorun oluştu etiketi çıktı. Defalarca denedim...nafile. Instagram onay kodu isteyince de numarama değil, e-postama değil.

1687372677203.png

Şöyle bir e-postaya gönderildiğini gördüm. Yardım edin. Ne yapmalıyım?

1687373563978.png

Bu arkadaş yapmış. Siber güvenlik ile ilgilenenler yazabilir mi?
Edit: Onay kodunu alıyorum ve aynen giriyorum ancak bana kod yanlış diyor.
Hiçbir linke tıklamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Instagram üzerinden yaşadığınız bir sorunu hem mail göndererek hem de doğrudan uygulama üzerindeki yönlendirmeleri takip ederek iletebilirsiniz.

Instagram Destek Hattı mail adresleri;

Bu mail adreslerinden birine sorununuzu bildirdikten sonra sizlere aynı şekilde mail yoluyla geri dönüş yapılıyor. Yaşadığınız sorunu ne kadar iyi anlatırsanız çözümün sunulması da o kadar hızlı ve kolay olur.

Instagram üzerinden yaşadığınız bir sorunu hem mail göndererek hem de doğrudan uygulama üzerindeki yönlendirmeleri takip ederek iletebilirsiniz.

Instagram Destek Hattı mail adresleri;

Bu mail adreslerinden birine sorununuzu bildirdikten sonra sizlere aynı şekilde mail yoluyla geri dönüş yapılıyor. Yaşadığınız sorunu ne kadar iyi anlatırsanız çözümün sunulması da o kadar hızlı ve kolay olur.
Çok saçma olacak ama Türkçe mi yazayım İngilizce mi?

Geri
Yukarı