Spotify hesabım çalındı

Firostr

Kilopat
Daha fazla  
Şifreyi değiştirdim. Her yerdeki oturumu kapat dedim. Birkaç saniye sonra hesabımdan müzik dinlenmeye devam etti.
Dinlenilen müzikler genelde Rusça.
Bir Bot'un bunları yaptığını düşünüyorum.

Şifreyi değiştirdim. Her yerdeki oturumu kapat dedim. Birkaç saniye sonra hesabımdan müzik dinlenmeye devam etti.

Hesabınıza daha önce hiçbir site veya programa erişim izni verdiniz mi?

Belki klavye hareketlerini izleyen bir virüs bulaşmıştır. Spotifyde 2 aşamalı doğrulama var mı? Varsa 2AD kullan.

Hesabınızın içerisinde üyelik vb. şeyler var mı? Eğer varsa bu tarz hesaplar çalınıyor. Genelde.

Hesabınıza daha önce hiçbir site veya programa erişim izni verdiniz mi?

Dediğini yaptım ve bütün oturumları kapat dedim şu an bir hareketlik yok hesapta.
Ama @Akagi'in dediğinden de şüpheleniyorum. Mesela Malwarebyts ile her tarattığımda bir şeyler buluyor. Şu an Kaspersky kullanıyorum gerçi.
2 faktörlü kimlik doğrulamayı açıp şifre değişip Kaspersky ile tarama yapın.
Spotify'da o özellik yok.

Dediğini yaptım ve bütün oturumları kapat dedim şu an bir hareketlik yok hesapta.
Ama @Akagi'in dediğinden de şüpheleniyorum. Mesela Malwarebyts ile her tarattığımda bir şeyler buluyor. Şu an Kaspersky kullanıyorum gerçi.

Spotify'da o özellik yok.
Şifrenizi değiştirmeyi denediniz mi?

Geri
Yukarı