Steam hesabım çalındı

lookmook8

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba steam hesabım çalındı koyu bi şekilde facebook uzerinden tanıştığım biriyle steam çarımı onun lol çarıyla takas etcektik ilk bana dedi ver bilgileri sonra ben vercem guvenip verdim. Hesabın bilgilerini değiştirdi faceden de engelledi şimdi steam nasıl ticket atcam elimde hesbaın bana olduğuna dair kanıtlar var hesaba çekilmiş paralar filan internet uzerinde makbuzları var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle çalındı değil ben çaldırdım, hatta adama verdim bilgilerimi demelisin. Sonrasında ben Valve olsam sana hiç yardım etmem ama Valve yine de yardım edecektir, ki etmezse de haklılar. Bu linke tıkla oradan hesabım çalındı de. Aslında hiçbirine gerek yok. Kullanıcı adı değiştirilemez. Mailini değiştirmek için de mail adresine mail atmaları lazım. Oradan hesabını geri alabilirsin.

Steam Support'a giderek sorununuz ile ilgili konuyu bularak İngilizce olarak resmi bir dille anlatıyorsunuz. Daha sonra hesabın size ait olduğunu ispatlayacak kanıtları veriyorsunuz.(Eski şifre/mail adresiniz, aldığınız oyunların CD-Key'i varsa onları ve sizdeki diğer kanıtları vs.)

Muhtelemen 1 hafta içinde geri dönüş yapılacaktır.

Bu devirde bilgisayar ortamında her ne kadar güvenilir bir site olursa olsun alım-satım veya takas işlemlerinde dikkatli olunmalıdır.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı