Spotify hesabım çalındı

Emre12345

Kilopat
Daha fazla  
Dün en çok dinlenen şarkıları merak ettim. Bu forumda bu konu hakkında bir paylaşım gördüm. https://www.statsforspotify.com/ diye bir siteden öğreniliyor. Bu siteye dün girdim, işimi hallettim. Lakin bugün bir sorun oldu. Hesaba hem telefondan hem de PC'den girmeye çalışınca ilk defa giriş yapar mış gibi görüküyordu. Anladım ki birisi şifre değiştirmiş. Sonra kullanıcı adımın farklı olduğunu gördüm. Acaba daha önceden de böyle miydi diye düşündüm ama hatırlamıyorum. Ne gibi bir sorun var anlayamadım. Hesap çalındı mı sizce? Neden her zaman girdiğim hesaba ilk defa girer gibi e-posta ve şifre sordu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Büyük ihtimalle çalınmış, hesaba kendi sitesi üzerinden erişimin varsa hemen şifreyi değiştirip bütün oturumda ki kullanıcıları çıkartın deyin. Onun dışında istatistik görmek için hiçbir türlü bir hesabınızı öyle sitelere vermeyin.

Büyük ihtimalle çalınmış, hesaba kendi sitesi üzerinden erişimin varsa hemen şifreyi değiştirip bütün oturumda ki kullanıcıları çıkartın deyin. Onun dışında istatistik görmek için hiçbir türlü bir hesabınızı öyle sitelere vermeyin.
Böyle bir aptallağı yaptığım için zaten kendime kızıyorum. Harici olarak kart bilgilerime ulaşmaları mümkün müdür hocam? Bir de bu siteye telefonumdan girdim. Farklı bir spotify hesabı oluşturup telefondan giriş yapsam ve normal şekilde kullansam yine de ulaşmaları mümkün mü? Tekar aynı şeyi yaşamak istemiyorum.

Böyle bir aptallağı yaptığım için zaten kendime kızıyorum. Harici olarak kart bilgilerime ulaşmaları mümkün müdür hocam? Bir de bu siteye telefonumdan girdim. Farklı bir spotify hesabı oluşturup telefondan giriş yapsam ve normal şekilde kullansam yine de ulaşmaları mümkün mü? Tekar aynı şeyi yaşamak istemiyorum.
Kart bilgilerine ulaşamazlar sadece son 4 hanesini falan öğrenirler. Farklı bir hesaba ulaşamazlar. Aynı hesabın şifresini vs değiştirin. Ona da ulaşamazlar email vs sizin ise.

3. bir sisteme bilgileri girince çalınır. Kart bilgilerin sanal kart ise sorun olmaz da normal kart olayı şüpheli. Ne olur ne olmaz diye kartını iptal et. Yeni kart iste, en fazla 1 haftaya geliyor zaten.

Aktif olarak kullanmadığım bir kart zaten, çok da önemi yok. Sadece yeni bir hesap açsam o hesap bu durumdan etkilenir mi onu merak ediyorum. Bilginiz var mı?

Aktif olarak kullanmadığım bir kart zaten, çok da önemi yok. Sadece yeni bir hesap açsam o hesap bu durumdan etkilenir mi onu merak ediyorum. Bilginiz var mı?
Etkilenmez hocam. Kartınıza limit koyabiliyorsanız paketinizin ücreti kadar limit koyun örneğin Duo ise 40tl limit yapın. Her ay 40tl harici ödeme yapılmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı