Spotify hesabım çalındı

erdmee

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Spotify hesabım bugün çalındı ve aynı mailin sonunu moscow xyz ile değiştirildi görseldeki gibi yardım edin.

1713810646281.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok hocam desteğe tekrar yazdım bir türk arkadaş cevap verdi o düzeltti sağolsun ondan sonra demin şifre yanlış dedi bana korktum yine çaldılar diye attığım maili silmeme rağmen ordan da cevap olarak şifreyi sıfırlamışlar şuanlık bir sıkıntı yok, bir insan neden spotify hesabı çalar ki zaten

Yok hocam desteğe tekrar yazdım bir türk arkadaş cevap verdi o düzeltti sağolsun ondan sonra demin şifre yanlış dedi bana korktum yine çaldılar diye attığım maili silmeme rağmen ordan da cevap olarak şifreyi sıfırlamışlar şuanlık bir sıkıntı yok, bir insan neden spotify hesabı çalar ki zaten
Benimdi bugün çalındı hallettim ama.

Botlarla hesabı takibe alıyorlar ondan sonra hesap çalınıyor hep genelde.
Her atılan linke tıklamamak gerek, bilinmedik sitelere kayıt olmamak gerek, kayıt olduğun sitelerde farklı şifreler kullanman gerek, saçma sapan discord sunucularında çok bulunmamak gerek.
Bu şekilde hesap çalınma riskini en aza indirmiş olursun.

Her atılan linke tıklamamak gerek, bilinmedik sitelere kayıt olmamak gerek, kayıt olduğun sitelerde farklı şifreler kullanman gerek, saçma sapan Discord sunucularında çok bulunmamak gerek.
Bu şekilde hesap çalınma riskini en aza indirmiş olursun.

Ben zaten tıklamıyorum yine de seni buluyorlar.

Geri
Yukarı