Spotify hesabım çalınmış

Gapirkont

Kilopat
Daha bu gece erişebiliyordum, sabah şifresini değiştirmişler. Geri aldım ancak bilgisayara virüs bulaşmış olmasından korkuyorum. Bütün hesaplarımda iki faktörlü kimlik doğrulama etkin, sadece Spotify'da değil ve onu çalmışlar. Kaspersky virüs bulamadı, en güvenli, virüs varsa kesin bulabilecek dediğiniz virüs programı nedir?

ESET, Norton, BitDefender vs dene.

Malwarebytes

Bu arada sosyal medya hesaplarızınızın şifresini değiştirmeyi ve Google hesabınıza 2 adımlı doğrulama eklemeyi unutmayın ardından Malwarebytes ile cihazınıza tam tarama uygulayın.

Malwarebytes ile deniyorum şu an, sonrasında diğerleri ile deneyeceğim.
Bütün sosyal medya hesaplarımda 2 adımlı doğrulama etkin, Spotify da etkin değildi sadece o da çalınmış bugün. Nasıl oldu bilmiyorum, Chrome'da tehlikeli sitelere girmeyi engelleyen uBlock Origin, Kaspersky gibi güvenlik amaçlı programlar ekli, bilgisayarımda da Kaspersky etkin üstüne nereye girmem gerektiğini, nereye tıklamamam gerektiğini bilen birisiyim Torrent vs. de indirmem ancak nasıl virüs bulaştı anlamış değilim. İlginç gerçekten.

Hocam 3. taraf korsan Minecraft oynadınız mı peki hiç?

Yav arkadaşlar neden böyle attınız bilmiyorum adam virüs bulamamış. Geçen ay çok fazla konu açıldı bununla ilgili hepsinin nedeni adını vermeyecektim TL Launcher.
Bazı mc sunucularında veri sızıntısı olmuş ama konu bu değil.

Malwarebytes ile deniyorum şu an, sonrasında diğerleri ile deneyeceğim.
Bütün sosyal medya hesaplarımda 2 adımlı doğrulama etkin, Spotify da etkin değildi sadece o da çalınmış bugün. Nasıl oldu bilmiyorum, Chrome'da tehlikeli sitelere girmeyi engelleyen uBlock Origin, Kaspersky gibi güvenlik amaçlı programlar ekli, bilgisayarımda da Kaspersky etkin üstüne nereye girmem gerektiğini, nereye tıklamamam gerektiğini bilen birisiyim Torrent vs. de indirmem ancak nasıl virüs bulaştı anlamış değilim. İlginç gerçekten.

Telefonuna bulaşmış olabilir haberin olsun telefonunuda dr. Web ile taramanı öneririm.

Hocam 3. taraf korsan Minecraft oynadınız mı peki hiç?

Yav arkadaşlar neden böyle attınız bilmiyorum adam virüs bulamamış. Geçen ay çok fazla konu açıldı bununla ilgili hepsinin nedeni adını vermeyecektim TL Launcher.

Yok hocam T Launcher'ı hiç indirmedim.

Telefonuna bulaşmış olabilir haberin olsun telefonunuda dr. Web ile taramanı öneririm.

Evet onu hiç düşünmemiştim. DR. Web dışında önerdiğiniz program var mı, hem bununla hem başka program ile tarama yapayım garanti olsun.

Yok hocam t Launcher'ı hiç indirmedim.

Evet onu hiç düşünmemiştim. Dr. Web dışında önerdiğiniz program var mı, hem bununla hem başka program ile tarama yapayım garanti olsun.

Kaspersky, Malwarebytes, BitDefender, AVG, Avast ben size ilk önce saydığım ilk 3'ü ile taramanızı öneririm sonra denersiniz AVG'yi.

Geri
Yukarı