Spotify hesabımın e-postası değiştirildi

nickbender14

Decapat
Yer
Nigerian
Merhaba arkadaşlar. Aktif olarak kullandığım premiumsuz Spotify hesabımın e-postası ve şifresi değiştirilmiş. Sadece Spotify'yı kaptırdıysam sorun yok fakat ben Google hesabımı kaptırdımmı ondan korkuyorum önemli bir hesap çünkü her şeyim bu hesaba kayıtlı. Yeni değişen hesaba sadece 'SE' eki getirmişler gördüğünüz gibi. Sizce buna ne yapabilirim? (spotifya e-posta yolladım)

Dosya Ekleri

• Screenshot_85.png
    Screenshot_85.png
    47,5 KB · Görüntüleme: 80
Merhaba arkadaşlar. Aktif olarak kullandığım premiumsuz Spotify hesabımın e-postası ve şifresi değiştirilmiş. Sadece Spotify'yı kaptırdıysam sorun yok fakat ben Google hesabımı kaptırdımmı ondan korkuyorum önemli bir hesap çünkü her şeyim bu hesaba kayıtlı. Yeni değişen hesaba sadece 'SE' eki getirmişler gördüğünüz gibi. Sizce buna ne yapabilirim? (spotifya e-posta yolladım)

Bunun gibi açılmış diğer konuları da okusaydınız keşke.
Turuncu Minecraft sunucusundan kaynaklanıyor bu artık konu açmadan diğer konulara bakın. Turuncu sunucuda kullandığınız ve şifresi aynı olan diğer bütün hesapların şifresini değiştirin.

Hocam sunucu C ile başlıyor değil mi?

Aynen öyle hocam rakun falan var.

Bu sızdırılma TAA 1.5 sene önce oldu da bu senenin başında yaymaya başladılar. Başta kimse bilmiyordu istediğin kişinin hesabına girebiliyordun sonradan fark ettiler mail doğrulaması getirdiler. Bazı çok zeki insanlar şifreyi kimlik numarası falan yaptığı için millete küfür edip nasıl olsa nickimden bulamazlar düşüncesindeyken bir anda diğer bilgileri de ele geçirilince ortada kalıyor. :D

Bende de öyle oldu.
Büyük ihtimalle datası sızdırılan Minecraft sunucusundan dolayı. Desteğe yazın. Dün yazmıştım bugün aldım.

Hocam böyle bir sonuç aldım ne yapmam lazım? Diğer çarlarda sorun yok fakat bu hesapta var bir şeyler.

Dosya Ekleri

• Screenshot_86.png
    Screenshot_86.png
    69,4 KB · Görüntüleme: 52

Geri
Yukarı