Spotify için akıllı saat/bileklik önerisi

Wortrath

Centipat
Daha fazla  
Xiaomi Note 8 Pro kullanıyorum. Spotify'da müzik değiştirmek için istiyorum (başa alma/ilerletme). saatler çok pahalı büyük ihtimalle ama hem saat hem bileklik için fiyat/performans önerileriniz varsa dinlemek isterim.

Hocam hiç bilgim olmadığı için konu hakkında bütçe vermek yerine sizden fiyat/performans ürünler hakkında bilgi almak istedim, para biriktiririm gerekirse.
Akıllı saat olarak bunu önerebilirim.

Xiaomi Note 8 Pro kullanıyorum. Spotify'da müzik değiştirmek için istiyorum (başa alma/ilerletme). saatler çok pahalı büyük ihtimalle ama hem saat hem bileklik için fiyat/performans önerileriniz varsa dinlemek isterim.
Xiamio Mi Band 5 var bende. Telefonu hem bilekliği hem kulaklığa bağlamalısın. Öyle yaparsan, telefon 10 metre içinde olduğu alanda bileklikle müzik değiştirebilrsin.

Şarkı değiştirmek için Mi Band 5 alınabilir ama şu anki fiyatına önermem, 2.el temiz Mi Band 6 bakmak çok daha mantıklı.

Saat öneriniz olur mu peki?
Büyük ekran desem daha doğru olur sanırsam. Saat yerine kullanabileceğim bir üründen bahsediyorum.

Saat öneriniz olur mu peki?
Bu ürünü önerir misiniz? Büyük ekran ve spotify(?) benim için önemli seçenekler, başka bir şey de gözüm yok. Always-On Display de çok ilgimi çekti yalan yok.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı