Spotify internet yok hatası

Ağ sıfırlayarak çözmüştüm aynı hatayı.

1. Win+R
  2. ms-settings:network-status
  3. Ağ sıfırlama

Ağ sıfırlayarak çözmüştüm aynı hatayı.

1. Win+R
  2. ms-settings:network-status
  3. Ağ sıfırlama
Hocam çalıştıra bunu yazınca "bu bağlantı türünü açacak dosya yüklenemedi" hatası alıyorum. ne yapmalıyım ?

Hocam çalıştıra bunu yazınca "bu bağlantı türünü açacak dosya yüklenemedi" hatası alıyorum. ne yapmalıyım ?
Hocam başlata direkt ağ sıfırlama yazsanız çıkar diye düşünüyorum. Bilgisayar ayarlarından, internet - ağ sıfırlama seçenekleri olması lazım. Şimdi ben Windows 8.1deyim tam söyleyemiyorum.

Hocam başlata direkt ağ sıfırlama yazsanız çıkar diye düşünüyorum. Bilgisayar ayarlarından, internet - ağ sıfırlama seçenekleri olması lazım. Şimdi ben Windows 8.1deyim tam söyleyemiyorum.

Hocam bende 8.1 deyim. Başlata ağ sıfırlama yazınca çıkmıyor. Bilgisayar ayarlarında da öyle bir şey bulamadım.

Hocam CMD'den ağ sıfırlasam olur mu?

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodakileri yaparsanız sorun çözülür.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodakileri yaparsanız sorun çözülür.

Hocam yaptım ama kod 16 hatası alıyorum.
Durum güncellemesi: Spotify'a VPN ile girmeyi denedim artık eski hataları almıyorum ve VPN'siz girebiliyorum. Yardımcı olan herkese teşekkürler :) .

Dosya Ekleri

• ss.PNG
    ss.PNG
    7,1 KB · Görüntüleme: 36
Son düzenleme:

Geri
Yukarı