Spotify Kendisini Kapatıyor

Malekith

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Spotify'ı açıp müzik oynatmaya başlıyorum maksimum 1 saniye sonra kendini kapatıyor, tekrar açtığımda müzik dinlemeye devam ediyorum ama 10dk sonra yine aynı şeyi yapıyor yine tekrar açılınca düzeliyor. Telefonum ve uygulama orijinal halindeler.

Desktop Client mı kullanıyorsunuz, mobil app mi? Mobil ise cache/datalarını temizleyip bir daha girmeyi deneyebilirsiniz.

Burdan nasıl silineceğine dair bilgi alabilirsin
Konuyu Android uygulamalar kısmına açmış az baksanız cevap yazmadan önce
Spotify'ı açıp müzik oynatmaya başlıyorum maksimum 1 saniye sonra kendini kapatıyor, tekrar açtığımda müzik dinlemeye devam ediyorum ama 10dk sonra yine aynı şeyi yapıyor yine tekrar açılınca düzeliyor. Telefonum ve uygulama orijinal halindeler.
Senin problem bence kullandığın sürüm ile alakalı. Sorun olmadan önce kullandığın versiyonu yükle Apk olarak.

2 defa silip tekrar kurdum zaten, bununla beraber data ve önbellekte silinir.
Edit: yine de dediğinizi denedim, düzelmedi.

Kullandığım Xiaomi Redmi Note 7 telefonda ben de aynı sorunu yaşıyordum, uygulamanın pil tasarrufu modunda çalışmasından kaynaklanıyordu benim sorunum. Pil ayarlarından uygulamayı tasarruf modundan çıkardım ve sorun düzeldi, sorununuz devam ediyorsa bu yöntemi deneyebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı