Çözüldü PC'den Android Spotify Ap'e bağlanılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

Mehmetkaan55

Hectopat
Yer
İnebolu
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3060 Laptop GPU, 16GB RAM, Ryzen 5 5600h
Eskiden sorunsuz bir şekilde, çalan müzikleri PC'den telefonuma ya da tam tersi şekilde sorunsuz geçirtebiliyordum. Fakat şu an telefonum bilgisayarı algılamıyor. Spotify web Player telefonumu görürken PC uygulaması görmüyor. Spotify'ın sitesindeki çözümleri denedim ama çalışmadı. Yeni gelen güncellemeden kaynaklı olabilir mi bu? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Çözüm
Arkadaşlar sorun sizde de devam ediyor mu hâlâ? Eskiden PC'de dinlediğim müziğin sesini falan android telefondan kontrol edebiliyordum ama şu an PC'yi görmüyor bile uygulama.

Düzeltme: Uygulamayı güncelleyince düzeldi.
Ben bir çözüm bulamadım uygulamada genel bir hata var sanırım bir çok kişi aynı sıkıntıyı yaşadığına göre, güncellemeyle düzeltirler umarım.

Arkadaşlar sorun sizde de devam ediyor mu hâlâ? Eskiden PC'de dinlediğim müziğin sesini falan android telefondan kontrol edebiliyordum ama şu an PC'yi görmüyor bile uygulama.

Düzeltme: Uygulamayı güncelleyince düzeldi.

Son düzenleme:
Çözüm
Bende de hala devam etmekte. Ayrıyeten Discord etkinliğimde "dinliyor" olarak gözükmüyor bilgisayardan açtığımda. App de veya web Player'da sıkıntı yok.

Edit: Şu an yeni gelen güncelleme ile düzeldi sorun.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı