Spotify kullanıcı profiline mavi tik nasıl alınır?

Arda Kuruçim

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşım kendi kullandığı Spotify profiline mavi tik almış ve nasıl aldığını söylemiyor. Nasıl alınıyor bilen biri var mı? (not: Sanatçı profili değil direkt kendi kullanıcı profiline almış.)

Arkadaşım kendi kullandığı Spotify profiline mavi tik almış ve nasıl aldığını söylemiyor. Nasıl alınıyor bilen biri var mı? (not: Sanatçı profili değil direkt kendi kullanıcı profiline almış.)
Hesabı birinden satın almıştır veya doğrulamıştır, ben de böyle yapmıştım tabii sonra hesap gitti.

Hesabı birinden satın almıştır veya doğrulamıştır, ben de böyle yapmıştım tabii sonra hesap gitti.
Nasıl doğruluyoruz?

Yan sanayi Spotify'dır o :D
1675077095558.png

Bu doğrulama olayının belli başlı şartları var arkadaşınız galiba makul fiyata almış hesabı.
Açık konuşur musun kankam şartları nedir ne yapmam gerek?

Bu doğrulama olayının belli başlı şartları var arkadaşınız galiba makul fiyata almış hesabı.
Hesabı satın almadığını biliyorum daha öncede bu hesabı kullanıyordu ve tiki yoktu.

Güzel kardeşim benim sen sanatçı değilsin ve müzik paylaşmakla alakan yok. Arkadaşım bilmediğim bazı programlar ile şarkılarını tüm platformlara yayına koyuyor 5-10 bin kişi dinlediği zaman veriyorlar.
Alakam olmadığını nerden biliyorsun ki? Sanatçı profilim var sadece kendi profilime tik nasıl alabileceğimi sordum kankam nasıl alabilirim?

Alakam olmadığını nerden biliyorsun ki? Sanatçı profilim var sadece kendi profilime tik nasıl alabileceğimi sordum kankam nasıl alabilirim?
Şuan 5-10k kişi dinlemiyor ama yapabilirim.

Hocam anlatma şekliniz baya baya öyle duruyor. Ben zaten sana orada anlattım nasıl yapılacağını. Arkadaşa sorduğum bakmıyor sanırsam numarasını değiştirmiş. Bir site tarafından yapıyor bunu.

Ana Sayfa – Spotify for Artists Gir bu siteye sağ üstte erişim sağla butonuna tıkla gerekli bilgileri ver 24 saat içinde onaylanırsa başvurun alırsın tikini.

Hocam anlatma şekliniz bayağı bayağı öyle duruyor. Ben zaten sana orada anlattım nasıl yapılacağını. Arkadaşa sorduğum bakmıyor sanırsam numarasını değiştirmiş. Bir site tarafından yapıyor bunu.

Yok bilmediğimden soruyorum şartları sağladığıma eminim yani ama hiçbir makale bulamadım profil tikiyle ilgili hatta bazıları alamazsın öyle bir şey yok demiş. Ama arkadaşımın sanatçı olmadığındanda eminim satın alıyorsakta nerden satın alıyoruz bilgin var mı?

Geri
Yukarı