Spotify listelerimizi paylaşalım

BigBangZero

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 6700 XT, Ryzen 5 5600, GoodRam 8x2 GB DDR4 3600 MHz, Gigabyte A520 M-K V2, 1 TB Kioxia G2 M.2, 1 TB Seagate Firecuda 120 Sata SSD, Bitfenix Formula Gold 650 Watt, Bitfenix Apollo
Selamlar Technopat ahalisi, bu başlıkta dinlediğimiz, beğendiğimiz ve kendi oluşturduğumuz listeleri atacağız. Hem insanların müzik zevkleri nasılmış onu görelim hem de biraz biz de yararlanalım. Önden ben başlıyorum, kendi oluşturduğum şöyle bir listem var:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Spotify çalışmıyor bilgisayarda nedenini bilmiyorum listeler gözükmüyor şarkıcılar gözükmüyor şarkı oynamıyor sadece yerel dosyaları oynatabiliyorum yeni hesapla girdim kaldırdım indirdim korsan sürümü orijinal sürümü yükledim bana mısın demedi :/

Listeyi sevdim bu arada, güzelmiş.
Teşekkür ederim.
Sizin listenize de göz attım lakin gözüme çarpan ve rahatsız edici bir şey farkettim.
Hep aynı sanatçının şarkılarını üst üste koymuşsunuz.
Bence karışık koymanız daha iyi olurdu.
Sürekli aynı ses ( bazenleri aynı fon ) insanı sıkıyor ve rahatsız ediyor :)

Teşekkür ederim.
Sizin listenize de göz attım lakin gözüme çarpan ve rahatsız edici bir şey farkettim.
Hep aynı sanatçının şarkılarını üst üste koymuşsunuz.
Bence karışık koymanız daha iyi olurdu.
Sürekli aynı ses ( bazenleri aynı fon ) insanı sıkıyor ve rahatsız ediyor :)
Aynı sanatçıyı bir süre dinlemek hoşuma gidiyor o nedenle hepsi alt alta. Tabii bazen bende sıkılıyorum, karıştırmak güzel olabilir aslında.

Sadece arabesk dinliyorum. Dinleyenleriniz varsa bakabilir.

Geri
Yukarı