Spotify mailim değiştirilmiş

Sample0

Hectopat
Arkadaşlar öncelikle selam. Arkadaşlarımla oyun oynarken arkadan müzik dinliyordum gayet normal bir şekilde, ardından birden uygulama kapandı. Şifremi mailimi girsem bile açamıyordum. Ondan sonra parolayı sıfırlayayım diye parolamı unuttum seçeneğine tıkladım bir de ne göreyim böyle bir maile ait kullanıcı bulunamadı dedi. Ben bir korktum hemen mailime girdim. Bugün sabah 05.45'te birisi mailimin kopyasını oluşturup hesabımı oraya geçirmiş. Öncelikle bunu yapabilmeleri için o adamların mailime girip doğrulamayı kabul etmesi gerek diye biliyorum ki eğer böyleyse çok tehlikeli bir durum. Korkudan bütün hesaplarımın (maillerim dahil) şifrelerini değiştirip 2 aşamalı doğrulamamı açtım. Korkmama gerek var mı? Önerileriniz neler? Beni aydınlatırsanız gerçekten çok sevinirim şu an çok ürkünç bir durum.

Spotify'da kartınız kayıtlı mıydı? Desteğe e-posta atsanız iyi olurdu aslında.

Sabah görür görmez mail attım cevap bekliyorum. Kart sorusuna da cevap veremiyorum tam hatırlamıyorum şu an.
Eğer bir moderatör şu an konuya bakıyorsa ve etiketleyebileceği vesaire birileri varsa lütfen etiketlesin gerçekten bu durumu ilk kez yaşıyorum teşekkürler.
Artıdan, bana hesabımın mailinin değiştirildiğini atan mail adresinin adresi şu resmi midir?
[email protected]
Neden kimse yardım etmiyor bilgisi olan yardımcı olabilir mi şu an da çok tedirgin bir durumdayım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı