Spotify mı, YouTube Music mi?

Spotify mı Youtube Music mi?

• Spotify

Oy: 70 62,5%
  • YT Music

Oy: 42 37,5%

• Oy verenlerin toplamı
    112
Spotify'da her şarkı yok ki bazen YouTube'dan açıp dinliyordum dedim ne gerek var o zaman iptal ettirdim yt Music daha iyi.
Spotify diyorum. Spotify'da olmayan bir şarkıyı bilgisayarınıza indirip yerel dosyalar seçeneğini açıp Spotify üzerinden dinleyebilirsiniz. Ben öyle yapıyorum.
Ne anlamı kalıyor o zaman?
Daha önce Spotify Premium kullandım şimdi yt Music kullanıyorum ama işte şu arka planda kullanılan RAM olayı kafama takıldı. Tarayıcıdan açınca ekstra eklentiler de RAM kullanıyor. Zaten yt Music için masaüstü uygulaması çıkarsa Spotify çok kullanıcı kaybedecek gibi.

Eminim YouTube üzerinde çalışıyordur masaüstü uygulamasının.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konu tarihi biraz eski ama, bende fikrimi söylemek istiyorum. Kulaklarımın kalite farkını ayırt edip etmeme testinden başarı ile geçtim ve kaliteyi ayırt edebildiğim sonucu çıktı. Her iki platformuda premium, kaliteli bir kulaklık ile denedim, sonuçta kalite olarak YT Music in daha kaliteli ses verdiğini tespit ettim. Kalitenin yanında kullanım kolaylığı ve sanal zekanın YT Music de daha iyi olduğunu, Yotube premium'unda yanında hediye olarak gelmesini göz önünde bulunduracak olursak, açık ara YT Music Premium önde ve benim tek tercihim oldu. Spotify'ın kendini geliştirmesi gerekli. İlerde YT Music Premium'un tekel durumuna düşmesi ihtimali beni endişelendirmiyor değil hani ama ne yapalım ki, kaliteyi uygun fiyatla vereni tercih etmek zorundayım.

Geri
Yukarı