Spotify mı, YouTube Music mi?

Spotify mı Youtube Music mi?

• Spotify

Oy: 70 62,5%
  • YT Music

Oy: 42 37,5%

• Oy verenlerin toplamı
    112
Aynı ikilemde kaldım ve YT Music'i tercih ettim. Spotify da olmayan müzikler var. Üstelik Youtube Premium kullanabiliyorsun. Arkada oynatma özelliği vs var. F/P olarak bakıldığında daha mantıklı.

Oy kullanırken hem bilgisayar sürümü hem de telefon sürümleri için oy kullanın lütfen.
Ben açıkçası karar veremedim. Mesela oyun oynarken arkada yt Music açıyorum ama tarayıcı RAM'den yiyor. Spotify belki daha az yer ama birçok şarkı da orada yok.

Spotify diyorum. Spotify'da olmayan bir şarkıyı bilgisayarınıza indirip yerel dosyalar seçeneğini açıp Spotify üzerinden dinleyebilirsiniz. Ben öyle yapıyorum.

Spotify ve YouTube Music aynı gücü harcar hocam tamamen sizin kararınız ben şahsen YouTube Music'e geçeceğim bu ay.
YT Music'in en büyük eksiği masaüstü uygulaması olmaması bence.
Spotify diyorum. Spotify'da olmayan bir şarkıyı bilgisayarınıza indirip yerel dosyalar seçeneğini açıp Spotify üzerinden dinleyebilirsiniz.
Biz bununla uğraşmamak için para veriyoruz ama?

Bence ikisinin de zaten deneme sürümü mevcut birini 1 ay diğerini 1 ay kullanın tercih sizin olsun.
Daha önce Spotify Premium kullandım şimdi YT Music kullanıyorum ama işte şu arka planda kullanılan RAM olayı kafama takıldı. Tarayıcıdan açınca ekstra eklentiler de RAM kullanıyor. Zaten YT Music için masaüstü uygulaması çıkarsa Spotify çok kullanıcı kaybedecek gibi.

Yt Music'in en büyük eksiği masaüstü uygulaması olmaması bence.

Biz bununla uğraşmamak için para veriyoruz ama?

Google Chrome ve Microsoft Edge tarayıcılarında "uygulamayı indir" e benzer bir seçenek olması lazım. Bu seçeneği kullanarak Yt Music'i masaüstü uygulaması haline getirebilirsiniz
Diğer konuda haklısınız ama çok uğraştırmıyor emin olun.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı