Spotify müzik çalmıyor

Ogigogo

Kilopat
Makaleler
2
Bir ay önce Spotify web ve kendi uygulamasını kullanıyordum ama şu an kullanamıyorum.
2 Sorunum var.

1- Spotify Web'e artık giremiyorum ve şöyle engel çıkıyor.
Bu siteye ulaşılamıyor.
open.spotify.com bağlanmayı reddetti.
Aşağıdakileri deneyin:
  • Bağlantınızı kontrol etme.
  • Proxy'yi ve güvenlik duvarını kontrol etme.

2- Spotify'ın uygulamasını açıyorum, müzik listemi görüyorum, müziğe tıklıyorum çalması için ama sadece tıkladığımla kalıyor çalmıyor.

Yardım edin kimse yazmıyor kaç defa açtım bu tür konudan.

Son düzenleyen: Moderatör:
VPN mi kullanıyorsunuz ya da İnternetinizde Güvenli İnternet özelliği mi aktif durumda?
VPN kullanmıyorum. Güvenli internet özelliği falan hiç dokunmadım bile onlara. Defender'da tüm şeyler olduğu gibi duruyor hangisini kapatacağım yardımcı olur musun lütfen. Belki ondan kaynaklanıyordur sanmıyorum ama. Telefonumda Spotify uygulamasını açabiliyorum dinleyebiliyorum. Bu sorun olmuyor.

Ek: Az önce Opera'nın VPN'sini açarak girmeye çalıştım ve Spotify Web'e girdi. VPN'siz nasıl halledebilirim.

VPN kullanmıyorum. Güvenli internet özelliği falan hiç dokunmadım bile onlara. Defender'da tüm şeyler olduğu gibi duruyor hangisini kapatacağım yardımcı olur musun lütfen. Belki ondan kaynaklanıyordur sanmıyorum ama. Telefonumda Spotify uygulamasını açabiliyorum dinleyebiliyorum. Bu sorun olmuyor.

Ek: Az önce Opera'nın VPN'sini açarak girmeye çalıştım ve Spotify Web'e girdi. VPN'siz nasıl halledebilirim?

Emin değilim dostum fakat IP adresinle alakalı bir sorun oluşuyordur Spotify üzerinde. İnternet sağlayıcınıza bu konuyu bildirebilirsiniz belki ebeveynleriniz aktif etmiştir. Belki de IP adresini değişmek de sorunu çözebilir. Veya modem kaynaklı sorun olabilir. Size tavsiyem öne modeme Reset atmanız. Hani arkasında veya altında reset tuşu olur ya ya basılı tutularak sıfırlanır ya da iğne sokulup o düğmeye basarak sıfırlanır işte onu yap düzelebilir bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı