Spotify Ödeme Sorunu

Kendomen

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Merhaba. Spotify Preminium almak isterken Spotify ödeme başarısız oldu. Tekrar dene ya da başka bir ödeme yöntemi kullan hatasını alıyorum. İninal'den sanal kart oluşturup denedim aynı, banka kartını kullandım yine aynı.

Son düzenleyen: Moderatör:
1- Kartınız internet alışverişlerine açık olmayabilir.
2- Kartınızda yeterli bakiye olmayabilir, sanal karta aktardınız mı bakiyeyi?
3- Spotify ödeme kanallarında bakım veya problem olabilir, birkaç saat sonra tekrar deneyiniz.
4- Kartınız başka bir hesaba kayıtlı olabilir.
5- Bankanızla iletişime geçin

Ek bilgilendirme; 3 aylık 1 lira olan premium sürümüyse, daha önceden başka hesaptan aldıysanız ve şimdi yeni hesap açıp aynı kart bilgilerini girerseniz alamazsınız. Sanal kart oluşturmuşsunuz fakat aynı kart'a bağlı olduğu için bazı bankalar buna izin vermiyor.

1- Kartınız internet alışverişlerine açık olmayabilir.
2- Kartınızda yeterli bakiye olmayabilir, sanal karta aktardınız mı bakiyeyi?
3- Spotify ödeme kanallarında bakım veya problem olabilir, birkaç saat sonra tekrar deneyiniz.
4- Kartınız başka bir hesaba kayıtlı olabilir.
5- Bankanızla iletişime geçin

Ek bilgilendirme; 3 aylık 1 lira olan premium sürümüyse, daha önceden başka hesaptan aldıysanız ve şimdi yeni hesap açıp aynı kart bilgilerini girerseniz alamazsınız. Sanal kart oluşturmuşsunuz fakat aynı kart'a bağlı olduğu için bazı bankalar buna izin vermiyor.
Şuan spotify'da 3 aylık deneme ücretsiz. Bende yeni hesap açıp 3 aylık denemeyi kullanmak istemiştim. Daha önce ininal kart ile almıştım. Şimdi aynı ininal kart ile sanal kart oluşturdum fakat kabul etmedi. Vakıfbank'ın banka kartı var on denedim yine aynı. Elimde başka kart da kalmadı.

Şuan spotify'da 3 aylık deneme ücretsiz. Bende yeni hesap açıp 3 aylık denemeyi kullanmak istemiştim. Daha önce ininal kart ile almıştım. Şimdi aynı ininal kart ile sanal kart oluşturdum fakat kabul etmedi. Vakıfbank'ın banka kartı var on denedim yine aynı. Elimde başka kart da kalmadı.
Sanırım 2. kartı da kullandınız, kullanmadıysanız da modemi resetleyin, cache geçmişinizi temizleyin, tarayıcı geçmişinizi temizleyin daha sonrasında yandex.com'dan mail adresi alarak tekrar yeni hesap açın ve denemediğiniz kartınızı orada deneyin.

Sanırım 2. kartı da kullandınız, kullanmadıysanız da modemi resetleyin, cache geçmişinizi temizleyin, tarayıcı geçmişinizi temizleyin daha sonrasında yandex.com'dan mail adresi alarak tekrar yeni hesap açın ve denemediğiniz kartınızı orada deneyin.
Yok hocam olmuyor bir türlü. Telefondan denedim farklı bir bilgisayar ve internetten denedim yine kabul etmiyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı