Spotify phonku nasıl öldürdü?

Katılıyorum.

TikTok popüler yaptı. TikTok olmasaydı şu an kslv kordhell interworldun adını duymayacaktın bile.
INTERWORLD güzel bu arada. En azından dinlediğim birkaç şarkı kadarıyla.

Selam. Spotify'da bildiğiniz üzere phonk diye bir playlist var. Ve bu playlist brazilian phonklarla doldu. Fakat dinlediğiniz phonk gerçek değil arkadaşlar. Gerçek phonk, DJ smokey, soudiere ve benzeri sanatçıların yaptığı phonkdur. Kordhell, kslv gibi sanatçılar ise TikTok'den çıkma phonku yapıyor. Ve phonk türü bitmek üzere arkadaşlar. Yeniden soudiere gibi sanatçılar yükselecek. Bilgilenmenizi istedim.
Birkaç örnek:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Yaklaşık 4 yıl önce phonkla tanıştım ve o zamanlarda TikTok vb. uygulamalarda phonk hakkında herhangi bir şey yoktu ve freddie dredd, kordhell, kslv, ıgarashı kanta, dxrk, hensonn, 4wheel, kaito shoma, ınterworld, saotomamore, pharmacist, ghostface playa gibi birçok isim zaten 2020-2021 yıllarında ünlenmeden önce phonk ile uğraşıyordu yani 'gerçek phonk' demenin sebebi TikTok'da ünlenmesi fakat 'gerçek phonk' olmayan phonkların çoğu zaten TikTok'da ünlenmeden önce vardı zaten bu adamlar aggresive phonk la uğraşıyor.

Son düzenleme:
Phonk aslında memphis repinin bi türü evet tiktoka düşdükden beri bo*u çıkdı

Selam. Spotify'da bildiğiniz üzere phonk diye bir playlist var. Ve bu playlist brazilian phonklarla doldu. Fakat dinlediğiniz phonk gerçek değil arkadaşlar. Gerçek phonk, DJ smokey, soudiere ve benzeri sanatçıların yaptığı phonkdur. Kordhell, kslv gibi sanatçılar ise TikToK'den çıkma phonku yapıyor. Ve phonk türü bitmek üzere arkadaşlar. Yeniden soudiere gibi sanatçılar yükselecek. Bilgilenmenizi istedim.
Birkaç örnek:

Spotify'daki KXBRIGU sen misin la? :D

NKVT listesinde de nerede kalitesiz keko/serseri rapi, arabesk rap varsa doluşturuyorlar. Sadece phonku değil Türkçe rapi de öldürüyor Spotify.

Interworld güzeldir hocam. Yalandan phonk deseniz bile rapture ve metamorphosis güzel parçalardı.

Hayır değildi. Melodisi güzel sadece. Mixi çöp.

Nkvt listesinde de nerede kalitesiz keko/serseri rapi, arabesk rap varsa doluşturuyorlar. Sadece phonku değil Türkçe rapi de öldürüyor Spotify.

Katılıyorum kesinlikle.

Spotify'daki kxbrıgu sen misin la? :D

Evet? Tanınıyorum lan :D

Hocam şarkılarınız gerçekten güzel ama 22 Aralıktaki etkinliği anlayamadım.
Benle alakası yok hocam bazı serseriler yapıyor.

birileri bu videoyu izlemiş gibi :)). Öldürmesı üzücü bir durum ancak popüler kültür yapacak bir şey yok.

O video yokken biliyordum zaten. Bayağı önceden izledim o videoyu ama.

Yeni nesil phonk olarak Kordhell'in altyapıları çok hoş. Beni phonk yapmaya başlattı diyebilirim :D. Normalde phonk yapmam ama can sıkıntısına yapıyorum.

Kordhellin yeni şarkısı ef-sa-ne agaaaa.

Yeni konular

Geri
Yukarı