Çözüldü Spotify Premium Hediye Etme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

508516

Centipat
Arkadaşlar birine Spotify Premium hediye etmek istiyorum ama Spotify üstünde veya internette herhangi bir şey bulamadım. Bu imkan önceden vardı diye hatırlıyorum. Şimdi böyle bir imkan yok mu? Baya araştırdım ama bulamadım.

Bunu buldum.
1673801772528.png

yazıyordu.

Hocam bunlara ben de baktım ama burada hediye etmek için herhangi bir seçenek yok. Sadece nasıl etkinleştirileceğini anlatıyor. Ben hediye kartı satın almak istiyorum ama internette de satılmıyor. Duo üyelik işe yarıyorsa onu deneyeceğim.

Hocam bunlara ben de baktım ama burada hediye etmek için herhangi bir seçenek yok. Sadece nasıl etkinleştirileceğini anlatıyor. Ben hediye kartı satın almak istiyorum ama internette de satılmıyor. Duo üyelik işe yarıyorsa onu deneyeceğim.
Duo üyelikte kendiniz üye olursunuz aynı zamanda link paylaşıp arkadaşınızı üye yaparsınız.

Aile üyeliği ya da duo üyelik alıp link atabilirsiniz.
Bu oluyorsa bunu deneyeceğim çünkü hediye kartı satılmıyor bildiğim kadarıyla, spotify üzerinden de edilmiyor sanırım.

Duo üyelikte kendiniz üye olursunuz aynı zamanda link paylaşıp arkadaşınızı üye yaparsınız.
Tamam, buna cevap veriyordum ve teşekkür ederim bu cevaba ihtiyacım vardı. Ama aynı evden olmasına falan gerek yok değil mi? IP adresi falan önemli değil yani.

Bu oluyorsa bunu deneyeceğim çünkü hediye kartı satılmıyor bildiğim kadarıyla, spotify üzerinden de edilmiyor sanırım.

Tamam, buna cevap veriyordum ve teşekkür ederim bu cevaba ihtiyacım vardı. Ama aynı evden olmasına falan gerek yok değil mi? IP adresi falan önemli değil yani.
1673688876802.png

Ben aile planı kullandım linke tıklayıp adres bilgisi girince benimde premiumum oldu duoda kanımca aynı şekilde işliyordur.

Adres bilgisi girse yeterli karşı taraf.

Yeni konular

Geri
Yukarı