Spotify Şarkıyı Kaydetme Kısayol Tuşu Var mı?

Mersinli33

Hectopat
Makaleler
2
Oyun oynarken arkada Spotify üzerinden rastgele playlist dinliyorum. Bazen çalan şarkı çok hoşuma gidiyor ve kaydetmek için alt tab yapmak zorunda kalıyorum. Oyundan çık-gir yapınca PC donuyor vesaire, zaman kaybediyorum. Bu işlemi yapan bir kısayol tuşu var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Oyundayken Windows ve G tuşlarına aynı anda basın karşınıza Windows oyun için menü gelecek oradan Spotify'a tıklayın ve Alt Tab yapmadan kontrol edin. Beğen tuşu (kalp simgesi ile gösteriliyor) 'na tıklayıp beğenilen şarkılar arasına ekleyebilirsiniz bu sayede kaydetmiş olursunuz.

Yardımcı olduysam en iyi cevap olarak işaretlemeyi unutmayın.
Oyundayken Windows ve G tuşlarına aynı anda basın karşınıza Windows oyun için menü gelecek oradan Spotify'a tıklayın ve Alt Tab yapmadan kontrol edin. Beğen tuşu (kalp simgesi ile gösteriliyor) 'na tıklayıp beğenilen şarkılar arasına ekleyebilirsiniz bu sayede kaydetmiş olursunuz.

Çözüm
O işlemi gerçekleştirecek kısayol tuşunu arıyorum zaten. Oyundan alta al beğen sonra oyuna gir zaman kaybı.

Denedim öyle bir şey çıkmıyor.
Teşekkürler ama Alt+TAB yapmadan da beğeniliyor ki.
Nasıl?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı