Spotify siyah ekranda kalıyor

Makaleler
1
Daha fazla  
Windows 10'da kullandığım Spotify uygulamasına dünden beri giremiyorum. Açtığım zaman bu şekilde kalıyor. Boşluğa basınca müzik çalıyor ama ekran hiçbir şekilde gelmiyor. Bulduğum çözümler işe yaramadı. Uygulamayı Windows'un mağazasından indirmiştim. Yardımcı olabilecek var mı?

Ekran Görüntüsü (211).png

Görev yöneticisinden görevi sonlandır deyip tekrar aç. Bende de böyle oluyor bazen bu şekilde yaptığımda düzeliyor.

Görev yöneticisinden görevi sonlandır deyip tekrar aç. Bende de böyle oluyor bazen bu şekilde yaptığımda düzeliyor.
İşe yaramadı.
Evet Microsoft Store'den indirmiştim. 10 dakika Spotify açılmasını beklemiştim kendi sitesinden indirin. Bende düzeldi.
Başka bir çözümü var mı? Yaklaşık 6 aydır kullanıyorum ilk defa yaşadım bu sıkıntıyı. Silip tekrar indirmek istemiyorum çünkü 6 gb indirilmiş müzik var onu tekrar indirmek istemiyorum.

İşe yaramadı.

Başka bir çözümü var mı? Yaklaşık 6 aydır kullanıyorum ilk defa yaşadım bu sıkıntıyı. Silip tekrar indirmek istemiyorum çünkü 6 GB indirilmiş müzik var onu tekrar indirmek istemiyorum.

Yani bildiğim çözüm yolu internet sitesinden setup indirip kurmak

Yani bildiğim çözüm yolu internet sitesinden setup indirip kurmak.

Microsoft Store'dan indirilen uygulamalarda çok sıkıntı yaşıyorum. Eğer kullanmak istediğiniz programın internet sitesinde orijinal setup hali varsa onu indirin.

Tamamdır mecbur silip sitesinden indireyim bari. Teşekkürler.
Düzeldi bu arada. Teşekkürler tekrardan.
Aynı sorunu dünden beri tekrar yaşıyorum. Bu sefer Spotify'ın kendi sitesinden indirdiğim halde. Yardımcı olabilecek var mı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı