Spotify ücretsiz kullanılabilir mi?

babylade

Picopat
Daha fazla  
Bu Spotify uygylamasını bedava indirip yine para ödemeden kullanabiliyor muyuz? Sadece Premium için mi ücret gerekli yoksa normal kullanımda da birkaç ay sonra para istiyor mu uygulama?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet. Sadece telefonda şarkıyı dinlerken aralarda reklam çıkabiliyor. Ve sevdiğin şarkılar karma oluyor yani a şarkısını ilk dinlemek için sıraya koyamazsın sistem kendi sıra yapıyor. Eğer şarkıları reklamsız ve istediğin gibi değiştirerek dinlemek istersen öğrenciler için ucuz Premium var mesela onu satın alabilirsin. Açıklayabildiysem güzel.

Evet, sınırsız para ödemeden kullanabilirsiniz. Sadece reklamlar geliyor arada sırada.
Dün telefonuma indirdim premium aldırmak için yapmadığı şey yok. Saat başı en fazla 6 şarkı atlayabiliyorsunuz, istediğiniz şarkıyı istediğiniz zaman çalamıyorsunuz. Bilgisayar sürümünde hiç öyle şeyler yok ama.

Evet. Fakat ücretsiz kullanımda neredeyse 2 şarkıda bir reklam giriyor. Yani çok keyifli olmuyor.
Arkadaşım bana bedava premium apk versiyonununu attı da telefona indirmem için link olarak. Kendisi kullanıyor bana da indir bi şey olmaz dedi ama güvenemedim düz kullanıcam galiba.

Dün telefonuma indirdim premium aldırmak için yapmadığı şey yok. Saat başı en fazla 6 şarkı atlayabiliyorsunuz, istediğiniz şarkıyı istediğiniz zaman çalamıyorsunuz. Bilgisayar sürümünde hiç öyle şeyler yok ama.
Bir arkadaş bana ücretsiz premium apk linkini attı telefona indirmek için güvenemedim kendi düz kullanıyorum rahat dedi bilemedim.
Korsana destek vermiyoruz. :)
Haklısın zaten versem direkt indirir buraya sormazdım :D
Korsana destek vermiyoruz. :)
Üyeliği istediğim zaman iptal ettirebiliyorum değil mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı