Spotify ve Youtube Music'e benzer uygulama önerisi

Spotify kazanamayıp batınca ne olacak? Milletimizin beyni bedava olduğu için bu haldeyiz. 6 kişi, kişi başı 4.5TL'e geliyor, bundan mı kaçmak ''Beyin bedava'' oluyor? ..
Canım kardeşim bu hakkı zaten adamlar kendi veriyor. Sen neyin kafasını yaşıyorsun. Sanal kartın içinde para olmayınca zaten üyelik başlamıyor. Sana sadece gülüp geçiyorum. 😀 😀

Hiçbir şey vermeden çok şey istiyorsun. Hala devam ediyorsa Tidal'da şöyle bir kampanya var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hiçbir şey vermeden çok şey istiyorsun.

Arkaplanda oynatmak ve istediğim şarkıyı çalmak. Bu kadar basit. Bunları ücretsiz sağlayabilecek uygulama var mı yok mu? Soru da basit. İlk 1 ay ilk 3 ay ilk 5 ay umrumda değil tamamen ücretsiz olan var mı yok mu tek sorum bu. İlk sayfadan beri hala herkes paralı öneriler yapıyor.

Arkaplanda oynatmak ve istediğim şarkıyı çalmak. Bu kadar basit. Bunları ücretsiz sağlayabilecek uygulama var mı yok mu? Soru da basit. İlk 1 ay ilk 3 ay ilk 5 ay umrumda değil tamamen ücretsiz olan var mı yok mu tek sorum bu. İlk sayfadan beri hala herkes paralı öneriler yapıyor.
Bunları sana niye ücretsiz sunmalarını bekliyorsun? Legal bir uygulama tüm şarkılar için ücret ödüyorken senin kara kaşın kara gözün için mi bu şarkıları sana ücretsiz mi sunacaklar? :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunları sana niye ücretsiz sunmalarını bekliyorsun? Yasal bir uygulama tüm şarkılar için ücret ödüyorken senin kara kaşın kara gözün için sana ücretsiz mi sunacaklar? :)

Reklamlarla ya da daha farklı özellikler getirerek yapabilir. İlla önemli özellikleri kısıtlamak gerekmiyor.

Reklamlarla ya da daha farklı özellikler getirerek yapabilir. İlla önemli özellikleri kısıtlamak gerekmiyor.
Özellik kısıtlamazlarsa beleşçiler bu uygulamalardan niye abonelik alsınlar ki? Zaten amaç ücretsiz versiyonundan koklatıp, premium aboneliğe çekmek.

@Parti Şapkası İstediğin şarkıyı çalacak ve arka planda oynatma yapacak ücretsiz ve sınırsız bildiğim tek uygulama 'Youtube Vanced'. Android için sitesinden koyu temalı olanı apk olarak indirip kurabilirsin. Orjinal Youtube'dan 10 kat iyidir. Hem reklam yok, hem arka planda çalabiliyor, ekran kapanınca çalabiliyor. Telefon 1080P olsa bile isterseniz 4K oynatabiliyor vsvs.

Özellik kısıtlamazlarsa beleşçiler bu uygulamalardan niye abonelik alsınlar ki? Zaten amaç ücretsiz versiyonundan koklatıp, premium aboneliğe çekmek.

Tamam benim sorum da bunu yapmayan var mı yok mu? Benim istediğim özelliklere sahip bir uygulamanın var olduğuna dair bilgin var mı yok mu?

Tamam benim sorum da bunu yapmayan var mı yok mu? Benim istediğim özelliklere sahip bir uygulamanın var olduğuna dair bilgin var mı yok mu?
Konudaki 15-17 numaralı mesajlar yeterince açık değil mi? Bence çok açık.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı