Spotify'da mavi tik nasıl alınır?

canbeyxd

Hectopat
1637602048895.png

Kendi kullandığım hesabıma tik almak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum buradan sorabilirsin sosyal medyada aktif değilim burada daha aktifim.

Kanka yaptm 5 günnfalan diyor bir de Spotify artist hesabi sarki onaylanincami açacağım

Neyi yaptın 5 gün diyor? Spotify artist hesabını sen açamazsın disbritör senin yerine açacak sen uygulamadan gireceksin hesabına.

Sarkiyi attim amuseden ve sarkinin üstünde 5 days yazıyor ve inceleniyor 4 gündür sarkiyi atmadan önce veya attoldan sonra ypamam gereknbisey varm

Kanka yaptm 5 günnfalan diyor bir de Spotify artist hesabi sarki onaylanincami açacağım

Sarkiyi attim amuseden ve sarkinin üstünde 5 days yazıyor ve inceleniyor 4 gündür sarkiyi atmadan önce veya attoldan sonra ypamam gereknbisey varm

İncelemeye almışlar onaylandıktan belli bir süre sonra yayınlanır.

Hocam selamünaleyküm bende amuse Boost kullanıyorum şarkıyı attım 14 güne yüklendi yani 1 gün oluyor yükleneli ama mavi tık bir geliyor bir gidiyor bu düzelir değil mi?

Hocam ben amuseyi bırakalı çok uzun zaman oldu tavsiyem Distrokit'e geçmeniz. Altyapısı daha sağlam hem de Amuse gibi saçma sapan buglar olmuyor.

Zamanla düzelir, 1 hafta içinde düzelmezse Amuse ile iletişime geçin.

Hocam ben amuseyi bırakalı çok uzun zaman oldu tavsiyem Distrokit'e geçmeniz. Altyapısı daha sağlam hem de Amuse gibi saçma sapan buglar olmuyor.

Zamanla düzelir, 1 hafta içinde düzelmezse Amuse ile iletişime geçin.
Sağolasın hocam mavi tik geldi amuse de iyi de biraz değişik ya profil fotosu değişiyorum değişmiyor ama distribütörden kaynaklı değil sanırım

Yeni konular

Geri
Yukarı