Çözüldü Spotify'ın hazırladığı eski listeler nasıl gösterilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kryp

Hectopat
Daha fazla  
Spotify'ın benim için hazırladığı tüm listeleri görme şansım var mı? "2022'de en çok dinlediğin şarkılar" veya "Haftalık Keşif" gibi tüm başlıkları bulabileceğim bir yer?
PS: Haftalık keşif derlemeler kısmında kolayca bulunuyor ama o örnekti, umarım soru anlaşılmıştır.

Çözüm
Arama kısmına istediğiniz liste tipini yazıp şarkı listelerini seçerseniz Spotify'ın size özel oluşturduğu listeleri görebilirsiniz. Örneğin Spotify 2017'ten beri en çok dinlediğim şarkılar için playlistler oluşturmuş, aratınca bulabiliyorum.

2023-05-01 03_15_38-Ordo Rosarius Equilibrio - Ménage À Trois - There Is Nothing to Regret.png
Arama kısmına istediğiniz liste tipini yazıp şarkı listelerini seçerseniz Spotify'ın size özel oluşturduğu listeleri görebilirsiniz. Örneğin Spotify 2017'ten beri en çok dinlediğim şarkılar için playlistler oluşturmuş, aratınca bulabiliyorum.

2023-05-01 03_15_38-Ordo Rosarius Equilibrio - Ménage À Trois - There Is Nothing to Regret.png

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı