1 yılda TYT'de kaç net yapılabilir?

Hocam 1 yıl sonra çok ünlü olacak konular: Hocalarım son 1 ay trigonometri yetişir mi? Son 1 ay YKS baştan yetişir mi? TYT yetişir mi gibi :D

Katılmıyorum. Acısını fazlasıyla çeken o kadar rahat hareket edemez. Çaresizlik çare yarattırır. Karamsarlığa sürükletmeyin milleti. Mezuna kalıp derece yapanlar azımsanmayacak kadar fazla.

Seni tanımıyorum ama mezuna kalınca sıkı çalışmayacağına eminim.

Herkes aynı değildir hocam

Hocam 1 yılda sadece TYT çalışacaksanız bence fullersiniz 8-10 saat çalışma potansiyeliniz varsa yaparsınız.
Hocam sayısal konuları anlamıyorum tam açıkçası ayt düşünmüyorum tyt sadece

İlk olarak mezuna kalma psikolojisi kolay bir psikoloji değil. Çalışacağınıza kesin eminseniz kalmanızı öneririm. Hatta direk sınavdan sonra bu yaz başlamanız ve sistemi oturtmanız daha iyi olur. Eğer düzenli bir şekilde çalışırsanız sene sonu en az 60-70 netleri görürsünüz. Bu da minimum olacak bir sayı.
Ben mezuna kalmayı şimdiden kabullendim çünkü staja gittim daha 8 aydır pek çalışma zamanım olmadı

Hocam bu sizin disiplininize ve yeteneğinize kalmış bir iş. Açıkçası günlük gerçekten 8-10 saat çalışacaksanız kesinlikle iyi seviyelere çıkartırsınız.
7-8 saat olarak net çalışabiliyorum ve sevdiğim hocalar oluncs çok güzel geçiyor zaman

Her gün 8-10 saat çalışmak aşırı bir motivasyon ve disiplin ister. O motivasyon ve disiplinde çoğunlukla derece hedefleyenlerde var.
Program yaptım 90 günlük 90 günde bitirip sonra ful test ile ilerlemek istiyorum

Her gün 8-10 saat çalışmak aşırı bir motivasyon ve disiplin ister. O motivasyon ve disiplinde çoğunlukla derece hedefleyenlerde var.
Program yaptım 90 günlük 90 günde bitirip sonra ful test ile ilerlemek istiyorum

Bu kişiye bağlı kardeşim kimse bilemez. Adam günde 2/3 saat bakar ful çeker sen 12 saat çalışırsın adamın yarısı kadar yapamazsın. Ne kadar verimli çalıştığın, temelinin ne kadar olduğu ve okuduğunu ne kadar yorumlayabildiğinle alakalı bir durum. Özellikle son söylediğim matematik ve Türkçede fark attırır.

Haklısınız hocam teşekkürler

Son düzenleme:
Herkes aynı değildir hocam

Hocam sayısal konuları anlamıyorum tam açıkçası AYT düşünmüyorum TYT sadece

Ben mezuna kalmayı şimdiden kabullendim çünkü staja gittim daha 8 aydır pek çalışma zamanım olmadı

7-8 saat olarak net çalışabiliyorum ve sevdiğim hocalar oluncs çok güzel geçiyor zaman

Haklısınız hocam teşekkürler

Burada şunu gözden kaçırmışsın önemli olan konuyu bitirmek eyvallah ama o bitirdiğin konuyu unutmamak en kritik nokta. Sen bitirdikten sonra düzenli tekrar ve soru ile o konuyu tekrar etmezsen sınava girene kadar o konu uçar gider. Şimdiden başarılar dilerim.

Burada şunu gözden kaçırmışsın önemli olan konuyu bitirmek eyvallah ama o bitirdiğin konuyu unutmamak en kritik nokta. Sen bitirdikten sonra düzenli tekrar ve soru ile o konuyu tekrar etmezsen sınava girene kadar o konu uçar gider. Şimdiden başarılar dilerim.

Düzenli test çözüyorum hocam şimdiden başladım bayağı kitap aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı