Sputnik: Facebook, WhatsApp ve Instagram'daki erişim sorunu birkaç gün sürebilir

Durum vahim görünüyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zucker alev aldı uçuyordur evde geçmiş olsun.

Kahvesini yudumluyor. Onun için değişen bir şey olmadı ki. İstese kendine özel sunucu diye domainleri kapattıracak adam. Para onda, ne beklersin?
Şu superfish olayı mı?

He galiba o. Size atılan trojan iddiası kadar hafif bir şey de değil ha, sağlam bir şey.

20 yıldır falan kullanıyorum Facebook o zamanlarda da güvenmiyordum hala güvenmiyorum. Şaşırtıcı değil. Alıştık artık. Bir gün bilgileri sızar öbür gün başka şeyler. Sadece zevkine kullanın.

20 yıldır falan kullanıyorum Facebook o zamanlarda da güvenmiyordum hala güvenmiyorum. Şaşırtıcı değil. Alıştık artık. Bir gün bilgileri sızar öbür gün başka şeyler. Sadece zevkine kullanın.
Facebook kaç yılında kuruldu? O kadar eski mi?

2007'de kuruldu diye biliyorum. 2009'da da hesap açmıştım. Bana da biraz abartı geldi.

@feneresevdalı Yuvarlak tahmini söylemiştim de çok abartmışım 🤣 Çünkü Türkiyede ilk bilgisayarlar varken kullanıyordum. Ben Windows 98 bile kullandım affedin o kadar net hatırlamıyorum.

2007'de kuruldu diye biliyorum. 2009'da da hesap açmıştım. Bana da biraz abartı geldi.
Arkadaş 2004'te Harvard'da okuyordur belki.
O zamanlarda orası için kurulmuştu. Sonradan yaygınlaştı. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı